Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Titeket zavarna ha az ovis...

Titeket zavarna ha az ovis vagy bölcsis gondozó nő tetovált és raszta hajú?

Figyelt kérdés
Illetve ha bejelölne titeket valamelyik közösségi oldalon és látnád hogy a régebbi képei közt sok olyan van amit drogokról tett fel, illetve sok olyan idézetet is írt ki.
2018. jan. 19. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

#8 végülis leírt mindent, ami lényeges, egyet értek vele.

Lányom volt dadusának is volt tetoválása (valami virág), pont nem érdekelt, rajtam is van 4.

Raszta haj szintén olyan, hogy nekem nem tetszik, de ez ízlés dolga.


Drog... Valóban nem pontos, mi van a drogokkal kapcsolatban a facebookon, viszont van ismerősöm, aki óvónőnek tanul, és sajnos tudom, hogy használ ezt-azt. (Vagyis hogy most csinálja-e, azt nem tudom, de régebben nyomta rendesen. Bár sztem most is.) Ha belegondolok, hogy ilyenek vigyáznak a gyerekeinkre, nevelik őket... :/

2018. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Elnézést ha nem volt érthető, arról vannak fent képei hogy ő maga és a baráti köre drogozik.
2018. jan. 19. 19:09
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

A raszta haj nekem igenytelen. A drogosokat gyulolom.

A tetko nem gond.

2018. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz elhinnrm h egy tanult nő annyira primitív legyen h a facere kidobja az ilyen képeit. Illetve h a munkáltatója (hres vok, az az első h csekkoljuk a jelentkezőket a közösségi oldalon) felvette őt így.


A kérdésre válaszolva:

A tetkóval nincs gond, a raszta hajjal sem.

A drog, nyilván nem tetszik, DE ha alkalmanként elszív egy füvescigit hétvégente, még nem jelenteném fel.

Azért nem mindegy (számomra) h heroinista, vagy vicces cigit szív

2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Haj, tetkó nem, drog nagyon zavarna. De szerintem a főnökét is :).
2018. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Tetoválás nem érdekelne, a raszta haj szerintem ápolatlan, koszos(tudom, hogy milyen módon mossák, igénytelen)

a drogos rész meg szörnyű. Zavarna, és kivenném onnan a gyereket. Elég annyi, ha a zsebében van drog, kiesik, a gyerekem meg megeszi. Ez az indokom!

2018. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%

Egyetemi buliban majdnem mind drogozik.

A leírás alapján a hölgy még mindig a lázadó korszakban van. Nem hülye, csak vadóc. Ez az ami rázós, nem pont a drog. Amíg nem ismerem őt, addig nem akarok ítélkezni.

2018. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát igen. Zavarna. És zavarna ha nyomorék, pufi, vagy bármely nem jó példajépet mutató tulajdonsággal rendelkezne
2018. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

NEM. miért kutakodsz mások múltjában?

Simán lehet hogy 10000x jobb óvónő mint a többi...

Ítélkezés az megy.

Mitől félsz? Bedrogozza a gyereked? Na ne nevettess

2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!