Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülők! Titeket zavarna,...

Szülők! Titeket zavarna, amennyiben az óvodában hosszú hajú, frufrus kisfiú lenne a gyermeketek játszótársa?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 13:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Ha a te gyereked, ha a másé ilyen, rendben van.
2018. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Engem igen is zavarna, mert elkapná tőle a melegséget és betranszulna. Hátkösz, de az én fiamlányom csak ne ... Áhh, nem tudom végig írni sem. :D Persze, hogy nem zavarna. Azt a hülyeséget is itt olvastam még régebben, amit az elején leírtam, az én fejemben meg sem fordul az ilyesmi.
2018. ápr. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem igazán jó dolog arra tanitani a gyereket hogy külső alapján válasszon magának barátot... Mért zavarna a gyerek haja? Igazán nem értem.
2018. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
85%
Nem lennék a gyereked...
2018. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
87%

Épp múltkor láttam egy videót,hogy egy anyának négy kisfia volt és mindegyiknek hosszú haja.Sokan megszólták,furcsán néztek rájuk.Külső alapján ítéltek az emberek.A valóság pedig az volt,hogy azért növesztették a hajukat és csak évek múlva vágatták le mert felajánlották leukémiás gyermekek részére.

De ha nem így lenne akkor is elfogadhatatlan,hogy egy felnőttnek ennyi esze legyen csak,hogy egy hajméret miatt előítélete legyen.Ha azt mondod a gyermekednek,ne játszon a kisfiúval,és vissza kérdez a gyereked,de hát miért ne?Ő a barátom!Akkor elmagyarázod neki,hogy mert kisfiam a fiúknak rövid a hajuk,több esetben kopaszok is de ennek a fiúnak hosszú a haja és ez nem jó,ezért ne barátkozz vele!A gyerekedbe már most ezt nevelnéd bele,hogy előítélete legyen!?Hány felnőtt ffinek van hosszú haja,nem csak zenészeknek és nem homokosok ám attól még!Miért nem állsz oda anyuka elé,hogy megkérdezd,miért nem vágatja le a kisfia haját?Lehet,neki vagy a gyereknek így tetszik.Lehet,nincs pénze fodrászra.Lehet,direkt növeszti hajpótlás céljából beteg gyermek részére.Lehet retteg az ollótól és képtelen elvinni fodrászhoz a leendő cirkusz miatt.Annyi minden lehet,de te csak agyilag odáig jutottál el,hogy egy kisfiúnak hosszú a haja és nem tudod ez miatt engedd e a gyereked közelébe?!Felnőtt létedre buta vagy nem kicsit,nagyon!

2018. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező! Neked ugye nincs rövid hajú barátnőd?

Viccet félre téve, nem az se zavarna, ha a kisfiú copfba hordaná a haját, ha kedves, barátságos és jó barátja lenne a gyerekemnek.

2018. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
Csak ne a női wc-be járjon pisilni.
2018. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem írtad le hogy a te gyereked fiú vagy lány? Ha lány akkor szerintem felesleges a kérdés, max megtetszik neki és neki is neki is az kell persze lehet pont meg fogja utálni. Ha fiú akkor meg megint felesleges mert óvodában egyáltalán nem érdekli a fiúkat a másik haja.
2018. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
te ostoba!
2018. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Röcsögei Péter ***** válasza:
58%
És, ha megfogja a fütyijét, az zavarna?
2018. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!