Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ingyenes ovodai etkezest...

Ingyenes ovodai etkezest igenybe vettetek mar ugy, hogy tobb a netto fizetesetek?

Figyelt kérdés

Nekunk tobb valamivel a fizunk, mint amit megallapitottak. Ha igy is azt nyilatkozom, hogy kerem az ingyenes etkeztetest, az gaz?

Rengeteg a hitelunk es effektive amit elkolthetunk havonta szabadon az kb eleg keves.

Szerintetek ezt nezik?


2018. júl. 2. 11:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem nézik, a lelkiismeretedre bízzák...
2018. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem nézik, mivel jövedelemigazolást nem csatolsz, csak magad nyilatkozol.
2018. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem nézik. Az oviba a nagynak kb.csak mi fizetünk étkezést,de a kicsi bölcsisnek kell jövedelmet igazolnunk,úgyhogy ezt úgymond nem játszhatjuk meg.
2018. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Sem bölcsiben,sem oviban nem kértek.Azt mondták mindenkinek a lelkiismeretére van bízva,de nekem lesült volna a bőr a képemről.Nem tudtam visszaélni vele,pedig albérletben élünk,és van nem kevés hitelünk is,szóval egyáltalán nem dőzsölünk.
2018. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de nekünk szerencsère nem tètel az a 6-7 ezer forint. Mindenkinek a lelkiismeretère van bízva, engem nem zavar, ha valaki nem fizet, nem tőlem veszi el.
2018. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem nézik, de igen, gáz! Nekünk is több egy picit, mint a határ, pedig nem vagyunk gazdagok, nem lenne arcom ezen csalni, de sokan megteszik.
2018. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
47%

Megint én leszek a negatív ember, de ha annyira rosszul álltok, hogy akkor otthon lenne vajas kenyér a szalámis helyett, akkor nyugodtan vedd igénybe az ingyenes étkezést.


Nem politizálok, de sokan vannak akik nem ilyen szinten "lopnak"...

2018. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó ez egy nagyon rossz felfogás szerintem.Szóval azért mert a másik is megteszi,akkor én is nyugodt szívvel csinálhatom? Nem. Ez attól még csalás,hogy a Józsika,meg a Pistike szülei is ezt teszik. Tisztában vagyok vele,hogy sokkal többen nyilatkoznak,mint amennyien rászorulnak,de attól még nekem nem kell beállnom a sorba. Elég szépen megemelték most az egy főre jutó jövedelem felső határát,szóval szeptembertől csak az nem fog beleesni,aki tényleg az átlagnál jobban keres. Mi sem voltunk anyagilag eleresztve,de meghaladta a fizetésünk,így természetesen nem nyilatkoztunk.November végén születik a második gyerekünk,akkor már mi jövedelmünk sem haladja majd meg,de addig természetesen fizetünk az étkezésért.
2018. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem írtam, hogy nyugodt szívvel, mert valószínűleg én sem tenném meg. De ha tényleg annyira meg vannak szorulva, hogy a hitel után alig marad, akkor egy pillanatig sem ítélném el.
2018. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem nézik de gáz. Nálunk kb 3-an fizetünk, ehhez képest sokkal több vállalkozó gyereke nem fizet, hidd el nem élnek pedig rosszul, sőt.... nekem égne a fejem nem fizetni a helyedben.
2018. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!