Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ingyenes ovodai etkezest...

Ingyenes ovodai etkezest igenybe vettetek mar ugy, hogy tobb a netto fizetesetek?

Figyelt kérdés

Nekunk tobb valamivel a fizunk, mint amit megallapitottak. Ha igy is azt nyilatkozom, hogy kerem az ingyenes etkeztetest, az gaz?

Rengeteg a hitelunk es effektive amit elkolthetunk havonta szabadon az kb eleg keves.

Szerintetek ezt nezik?


2018. júl. 2. 11:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, hogy ezt írjátok, hogy szinte senki nem fizet. Nálunk a 3/4 csoport fizet (pedig elég lepukkant panelos környéken van az ovi) és néha olyan kellemetlenül érzem magam, hogy mi "ingyenesek" vagyunk. Egyébként ha fizetnünk kellene nem lennék megelégedve, mert a fiam ebéd után mindig éhesen jön haza (pedig általában megeszik mindent az oviban), a reggeli meg szinte minden nap vajas kifli esetleg egy fél szelet szalámi. Az uzsonna meg egy fél szelet kenyér hajszálvékonyan megkenve sajt/vajkrémmel, vagy vaj+fél(!) szelet szalámi. Ingyen ok, de ezért fizet a csoport 3/4-e közel 10000-et?! Gyümölcsöt is a szülők viszik.
2018. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Na en ezert nem fogok fizetni. Ennyi 😊
2018. júl. 3. 12:19
 23/35 anonim ***** válasza:
73%
Lelked rajta kerdező. De az én szememben az ilyen ember nem jobn,mint akik milliókat csalnak.Egy kaptafa.De amúgy sem ismerlek,szóval tök mindegy.
2018. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk év elején kérik, hogy írjunk alá egy papírt, ingyen jár-e vagy sem... Ősszel még pont a határ alatt voltunk ezért ugye ingyenes majd decemberben elvileg átléptük de nem jeleztem mert utólag esett le (most nyár elején), azóta egyik hónapban pont határ alatt, másik hónapban határt átlépve... most akkor minden hónapban nyilatkozzak? Hát nem. Marad ingyenesen. 2.5 éve járnak a gyerekeim intézménybe, még egyszer sem kértek munkáltatóit.
2018. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%
Kifizetem, akkor is, ha nem ellenőrzik. A boltból sem lopok, pedig valószínűleg ott is el tudnék csenni ezt-azt úgy, hogy nem vennék észre.
2018. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az utolsó írja. Akkor sem lopok, ha tudom nem bukok le. Én gerinccel születtem.
2018. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es, mi legalabb megertjuk egymast. Amugy se az volt a kerdes, hogy ki milyen gerincel szuletett, vagy hogy ki kit hogyan tud elmarasztalni a dontese miatt.

Az volt a kerdes, hogy "nezik e"?

2018. júl. 3. 18:02
 28/35 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is undorító dolog, és csalás, teljesen mindegy hányan teszik.
2018. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%
A fő kérdés az volt, hogy igénybe vesszük-e úgy, hogy nem vagyunk rá jogosultak és az is kérdés volt, hogy ha hazudsz, az gáz-e. A válaszok: nem és igen.
2018. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 érdekel0 ***** válasza:
34%

Engem ősszel próbált meggyőzni a vezető,hogy ne akarjak fizetni.

Előző èvekben nem fizetett senki.

Idèn kb. 4en fizetünk,pedig van pár luxus kocsi,értékes ingatlan+miegymás a szülőknek.

Èn nem ítèllek el.

Felesleges ezen gerincezni,meg aljas beszólásokat dobàlni itt az embereknek.

2018. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!