Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ingyenes ovodai etkezest...

Ingyenes ovodai etkezest igenybe vettetek mar ugy, hogy tobb a netto fizetesetek?

Figyelt kérdés

Nekunk tobb valamivel a fizunk, mint amit megallapitottak. Ha igy is azt nyilatkozom, hogy kerem az ingyenes etkeztetest, az gaz?

Rengeteg a hitelunk es effektive amit elkolthetunk havonta szabadon az kb eleg keves.

Szerintetek ezt nezik?


2018. júl. 2. 11:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz egy szúrópróba szerű NAV ellenőrzést olyan büntezést kapsz mint a huzat és be is perelnek.
2018. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
12%
A papírt büntetőjogi felelősséged tudatában írod alá, ezt ne felejtsd. Mindazonáltal megértelek. Én nehezményezem, hogy azt nem nézik, van-e hitele a csaéádnak. Persze azt nem venném figyelembe, akinek áruvásárlási hitele van, de lakáshitelt igen, mivel az muszáj annak, aki nem akar albit fizetni. Illetve albérleti díjat is figyelembe vennék, mert nem mindenki kap lakást v. házat. Én nem sajnálom olyantól az ingyenes étkezést, akiknek van 400 ezres jövedelmük, de abból 150 ezer a lakáshitel és a rezsi még nincs kifizetve stb... Szóval pár tényezőt figyelembe vehetnének.
2018. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
A mi ovinkban elég sokan fizetnek, de én úgy vettem észre, hogy még büszkék is rá, nagyra vannak magukkal, hogy he-he én megtehetem, jól élek, te meg csóró vagy. Szóval nálunk még nagyképűek is, akik fizetnek, ők a valakik.
2018. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
34%
Iskolasomnak csak en fizettem evek ota. Haromgyerekesek vagyunk. Pedig vannak gazdag gyerekek az osztalyban...Csalo, pofatlan szulokkel.
2018. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Én nehezményezem, hogy azt nem nézik, van-e hitele a csaéádnak."



Mert azt minek néznék?! Valaki felelőtlen és kitömi magát hitellel annak cserébe járjon? Más meg aki mondjuk ugyanannyit keres de megelégszik egy olcsóbb, romos, vidéki házzal annak nem jár?

2019. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!