Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovonenik! Mit tennetek?

Ovonenik! Mit tennetek?

Figyelt kérdés
Van egy tunderi kisfiu a csoportban, akit mindig szep ruhaban hoznak, mindig nevet, szulei is kedvesek, kiegyensulyozott gyerek. De elkezd hazudozni, apa monoklit csinlat neki (semmi nyoma, es nevetve meseli), anya sarokba lokte hogy beverte a fejet, feltette a fara es otthagyta 3 napra (nem hianyzott az ovibol), szoval ilyen nyilvanvalo hulyeseget allit, de tok jol szorakozik kozben. Mit mondanatok a szuloknek? Rakerdezel, hogy : figyelj Katika, a Marci szerint fent hagytad egy magas fan, meg mindig bantjatok, igaz ez??? szoval ezt a temat hogyan lehet elkezdeni?
2019. febr. 22. 08:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Egyetertek...ezert is nem ertem mi tortent, a linkelt kerdesben leirt esetben.
2019. febr. 22. 08:26
 12/36 anonim ***** válasza:
23%

Pszichiáterhez jár a tündéri gyerek-miért is? A pszichiáter orvos (nem pszichológus-akihez egyébként tündéri gyerekeket, akikkel minden rendben van szintén nem kell vinni), nem bagatell dolgok miatt járnak hozzá emberek.

Kivizsgálták az ügyet, védelembe vették a gyereket-ez sem történik azért mert Marci azt mondta fent ült egy fán 3 napig.

HA mindenki szembe jön veled-óvónők, gyermekvédelmisek, gyámügy, te mész az út rossz oldalán.

2019. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

Bocsánat de az én fiam adhd-s. Mi is pszichiátriára járunk. Terápiára, orvoshoz. Köszönjük, nincs veszélyeztetve.

Szóval azért ideje lenne ezt a hiedelmet visszafogni, hogy pszichiátriára csak dühöngő őrültek járnak :(

2019. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
mert figyelemzavaros es hiperaktiv. Ez meg nem ok arra, hogy a szuloket felelossegre vonjak, epp az van, hogy minden problemara lepnek aznnal es megoldast keresnek, szakemberhez jarnak...jo szulok :( es ez jar nekik. Nem ertem en sem.
2019. febr. 22. 08:39
 15/36 A kérdező kommentje:
utolso, ugyanezt gondolom. Miert van koze ennek barmihez is?
2019. febr. 22. 08:40
 16/36 anonim ***** válasza:
27%
Nem dühöngő örültek, de nyilván nem is a tündéri, mosolygós, kedves, kiegyensúlyozott gyerekek. Tele a pszihiátria boldog, kiegyensúlyozott emberekkel, maga a boldogság szigete az a hely. Gondolom. Lehet elviszem a gyerekemet, legyen egy kis boldogsága....Mondjuk én életemben csak zárt osztályon jártam-majdnem, de szóltak, inkább ne menjek be, mert nem nekem való eszerint a boldog, mosolygós, kiegyensúlyozott emberek látványa.
2019. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
okosabb lett volna, ha csendben maradsz. Ez elegge serto, amit irtal.
2019. febr. 22. 08:53
 18/36 anonim ***** válasza:
86%

Jó mindegy, nem foglak győzködni :) Az adhd egy veleszületett állapot ,amelyről sokszor senki sem tehet, nem bántalmazás miatt alakul ki . Genetikai halmozódást is mutat pl.

Autistákat is kezelnek ott, ők sem bántalmazás , vagy szülői magatartás miatt autisták 99% ban...


A zártosztály pedig egy teljesen másik dolog...

2019. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
igen, egyetertek. Vissza a fo csapasvonalra: tehat nem volt jo dontes egybol felnyomni oket, mielott barmit beszeltek volna a szulokkel...
2019. febr. 22. 08:57
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
És az autisták... tündéri, mosolygós, kiegyensúlyozott gyerekek? Már itt tartana a pszichiátria? Komolyan kérdezem, mert ez akkor nagyon jó dolog. Akiket én ismerek se a Ritanol, se egyéb gyógyszerektől nem váltak kiegyensúlyozott, boldog emberekké. Vagy ugyanolyanok maradtak, mint korábban vagy leszedáltnak tűntek.
2019. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!