Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hallottátok már, hogy egyes...

Hallottátok már, hogy egyes óvónők hogy beszélnek a kb. kiscsoportos korú gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Szemben velünk van egy játszótér. Tegnap idehozta két óvónő a kiscsoportosokat (saccra 3-4 évesek, kis picikék). Hát komolyan mondom, a katonatisztek nem beszéltek így. Vezényszavak, a játszótér semelyik részére nem mehettek, csak egy kisméretű kosárlabdapályára, körbe-körbe futkározhattak egymás után. Egyes gyerekkel úgy üvöltött a visító hangján, mint a fába szorult féreg, mert két méterrel odébb mert szaladni.

Miután kiszaladgálhatták magukat, semmi csoportos játék, se semmi, egyszer csak üvöltés: sorakozóóó! Kettesével be is álltak a sorba, mire a kedves óvónéni megszólal: remélem, jól elfáradtatok és úgy lecsukódik a szemetek, hogy fel se keltek. Kénytelen voltam hallani, de ez nekem szó szerint vérlázító. (Két óvónővel voltak egyébként.) Szegény kisgyerekek, ennyire sakkban vannak tartva az oviban, vagy ez csak kirívó eset?



2019. márc. 7. 13:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó nagyon értelmes kommentet küldött. Ennyi erővel mondhatom, hogy külföldön meg gyerekgyilkos bébiszitterek vannak.
2019. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Na a 30 válaszoló, igen külföld biztos nagyon menő. Hol marad a magyarságod? Hol a hazaszereteted? Külföldön biztos csakis nagyon jó óvónők vannak...
2019. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem tetszik. Minek vitték őket játszótérre? Futtatni? Azért hogy aludjanak? Addig sem kell dolgozni....
2019. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!