Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » November közepén tölti be a 3...

November közepén tölti be a 3 éves kort, így valóban csak jövő szeptembertől óvodaköteles?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvastam ezután.

Nálunk egyébként más a helyzet, korai fejlesztésre van szüksége a kisfiamnak, mert nem beszél még egyáltalán, és nem is szobatiszta. Így nem is bánnám, ha még egy évet itthon lehetne velem.


2019. ápr. 2. 09:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, a gúnyosakat meg méginkább.


Nem azért van szüksége fejlesztésre, mert nem szobatiszta még, elnézést ha félreérthetően fogalmaztam. Nem az én "parám" miatt kezdtük el a korai fejlesztést (amivel egyébként sem árthatok neki), hanem a háziorvosunk javaslatára többek között.

Sajnos lehet, hogy autizmusról van szó esetünkben, amit jobb minél előbb elkezdeni fejleszteni. Nincsenek markáns tünetek, tehát enyhén érintett, HA valóban érintett. Szakember (pszichiáter) is javasolta a mielőbbi fejlesztés megkezdését. Sajnos van alapja az aggodalmamnak.

2019. ápr. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!