Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek is bunkó volt az...

Szerintetek is bunkó volt az óvónő?

Figyelt kérdés
Kislányom véletlenül lefejelte az asztal sarkát, amitől belilult a kicsi arca és be is dagadt neki. Ma ebéd után mentem érte és a látványtól majdnem rosszul lettem!!!! Az hü..e óvónőt számonkértem, hogy miért nem hívott fel azonnal. Csak azt mondta, hogy ebéd előtt nem sokkal történt és nem tartotta indokoltnak, hogy felhívjon. (Ebéd után mentem a kislányomért, tehát nem kellett olyan sokat így maradnia az oviban.)
2019. máj. 14. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Barmi is tortenik az oviban a gyerkkel ertesiteni kell a szulot a leheto leg gyorsabban !
2019. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem volt bunkó, csak nem vette figyelembe a szabályzatot, hogy szólnia kell a szülőnek ilyenkor.
2019. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Bolhàból elefànt.
2019. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Nem volt bunkó. A gyereket nem érte ellátandó sérülés, vélhetően hamar meg is tudták nyugtatni. Az óvónőt lehülyézni inkább tartom bunkóságnak. Te mit csináltál a gyerekkel?
2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem inkább Te vagy a bunkó, hogy lebunkózol egy óvónőt, aki teljesen szakszerűen járt el. Emiatt nem kell felhívnia Téged.

És ha megüti Pistike, akkor is hívnia kell Téged?

2019. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg felhív, akkor az lett volna a bajod, hogy minek hívogat, úgyis mindjárt mész érte. A bunkó az nem az óvónő ebben a sztoriban
2019. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Persze. Gondolom egész nap a telefonnal a kezében kellene állnia, és várni, mikor történik valami:

9:45

- Szia, Mari, azért hívlak, mert a Pistike futott az udvaron és elesett és lehorzsolta a térdét. Azt mondta, már nem is fáj, meg szeretne már mászókázni, de inkább gyere érte!

12:30

- Szia, a Jucika rácsukta a vécéülőkét az ujjára, picit piros neki.

15:43

- Szia! Festettünk és egy kék csepp rácsöppent a Juliska kézfejére!

2019. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem


Teljesen feleslegesen hívott volna


Mit tettél volna, ha hív???

Nem szorult vîgasztalásra, ellátásra.

2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem volt bunkó. Nem mindegy mekkora a sérülés, nem őrülnék ha azzal hívna fel, hogy a gyerekem lehorzsolta a térdét, vagy egyéb banális sérülés érte.
2019. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem történt olyan sérülés, melyet ellátásra szorult volna! Te mit tettél volna? Nem gondolom, hogy "bunkó" lett volna. Egy évig dolgoztam óvodában, elég is volt, inkább elvégeztem egy másik szakot. Elegem lett abból, hogy az "óvónő megrángatta a gyereket, az óvónő hibás ha alvás közben bepisil a gyerek, az óvónő hibás, mert a szülő napokig nem viszi el a pisis ruhát stb. stb. Annyi közöm van az óvodához mostmár, hogy viszem a saját gyerekemet, de én végtelenül hálás vagyok, hogy gondoskodnak róla és dolgozhatok. És nem várok el semmi extrát. 23 gyerek van, nem tudnak mindig mindent megelőzni vagy megoldani. Lehet baleset, verekedés vagy akármi..., gyerekek és előfordul! Ne haragudj, de pár év múlva raérsz aggódni, mikor buli, drogok, pasik elől fogod óvni. Addig élvezzétek a gyerekkor szépségeit :)
2019. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!