Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek is bunkó volt az...

Szerintetek is bunkó volt az óvónő?

Figyelt kérdés
Kislányom véletlenül lefejelte az asztal sarkát, amitől belilult a kicsi arca és be is dagadt neki. Ma ebéd után mentem érte és a látványtól majdnem rosszul lettem!!!! Az hü..e óvónőt számonkértem, hogy miért nem hívott fel azonnal. Csak azt mondta, hogy ebéd előtt nem sokkal történt és nem tartotta indokoltnak, hogy felhívjon. (Ebéd után mentem a kislányomért, tehát nem kellett olyan sokat így maradnia az oviban.)
2019. máj. 14. 19:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, de magam elé képzeltem egy még virítóbb példát, bölcsődei fiktív történet:


- Halló, kedves anyuka, elnézést kérek a vigyázatlanságunkért, értesítem önt, hogy azon kivételes eset állt elő miszerint az ön 15 hónapos gyermeke éppen járni tanul és immár kilencedjére esett hasra a minap, a mai lista: egy kisebb horzsolás és egy lila folt a buksin. Bocsánatért esedezem, hogy járni tanul a gyermeke, meg szeleburdi és impulzív, én kérek elnézést, hogy ez életkori sajátosság, és hogy ez avval jár, hogy szokott szerezni kisebb sérüléseket!


(Az iróniámtól függetlenül a súlyosabb sérülés esetén azonban valóban értesíteni kell a szülőket.)

2019. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!