Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gyereketek ovijában mennyire...

Gyereketek ovijában mennyire jellemző a szülőktől támogatás, játékok vásárlása? Ti miket visztek be?

Figyelt kérdés
Ma pl az egyik család van 30 labdát és rengeteg homokozó készletet hozott a csoportoknak. Előtte volt olyan aki játékkonzolt, vagy épp rengeteg szörpöt. Túlzásnak érzem ezt, főleg hogy a gyerekek mondogatják ezt apa vette, anya hozta én játszok elsőnek vele. A kisfiamnak ez rosszul esik. De így is havi 3500ft csoportpénzt fizetünk, nem érzem azt hogy kellene pluszba venni bármit is vagy mégis?
2019. máj. 20. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

játékkonzolt? :o

3500 ft csoportpénz?


Nálunk 2000 ft volt fél évre. És hordtunk be ezt-azt, de nem mi láttuk el az ovit. Pl mindig vittem az irodából papírt rajzolni. Más pedig ceruzákat. És volt, aki az otthon nem olvasott mesekönyveket, nem játszott kisvasutat, plüssöket. Egyszer horgoltam egy rakat labdát maradékokból, na az nagyon bejött nekik.

De csak ilyen apróságok.

2019. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már leszoktunk róla,hogy vigyünk ezt-azt,mert konkrétan nyalizásnak vették,pedig isten lássa lelkem,csak a gyerekeknek akartunk jót... Két hétben egyszer szoktam vinni gyümölcslevet, régebben házi sütésű kalácsot, cukorkát.... komolyan idén húsvétkor gondoltam viszek kis csokitojásokat, keresgélni, játszani,de nem... Furcsa egy ovi.Egyebkent 300 Ft a csoport pénz.
2019. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk vinni pl. karácsonykor valami apróságot, amit a csoportban betesznek a fa alá. Tavaly két mesekönyvet. Vagy olyan játékot, amit többen tudnak egyszerre játszani. Megunt játékot is adtam már oda a kisebb csoportnak.

Ők kartondobozokat szoktak kérni, amiből tudnak ügyeskedni.

Eszembe nem jutna játékkonzolt vinni az óvodába.

Én akkor viszek, ha én úgy érzem, nem azért, mert más is vitt.

2019. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!