Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti elengedtétek a gyereketeket...

Ti elengedtétek a gyereketeket óvodai kirándulásra? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
El. Miért ne engedtem volna?
2019. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Igen elengedtem a fiam. Többször voltak a csoportal kirándulni állatkertbe stb. Nem tudom mi lenne az az indok amire aztmondanám, hogy nem.
2019. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
persze, eleg gyakran jarnak.
2019. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

2, azért én tudok sorolni párat. Megbízhatatlan az óvónő, túl sok gyereket visznek kevesen, hosszú tavra mennek busszal és félnék a balesettől, a gyerekről tudom hogy szófogadatlan, allergiás pl. növényekre, stb. stb.


Elengedem de azért az túlzás hogy nem tudok okot mondani miért ne tenné valaki.

2019. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. Dolgoztam olyan óvónővel, hogy egy játszótérig meg vissza is vagy tízszer akartam megőszülni tőle, olyan fogyatékos volt, pedig vittünk összesen tizenöt gyereket hárman. Meg dolgoztam olyannal is, akivel tömegközlekedni is gond nélkül engedném a sajátomat is, akkor is, ha huszonöt gyereket visz. Te döntésed, hogy bízol-e benne. De általában lehetőség van kísérni őket, élj vele!
2019. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
El. Ha nem bíznék az óvónőkben, eleve nem járná oda a gyerekem
2019. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan csoportot és óvónőt nem láttam, aki ne örült volna a szülői kíséretnek. Nekünk is könnyebb, mert van plusz egy felnőtt és az aggódó szülő is megnyugodhat. 😊
2019. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nálunk mindkét óvónő és a dajka is nagyon normális, teljesen nyugodtan engedem velük a gyerekemet.
2019. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Többször is voltak, különjárattal, vonattal, menetrend szerinti busszal is voltak kirándulni, ill. biciklis piknikre is vitték őket. Nyugodt szívvel engedtem el mindegyikre.
2019. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kozepsos, es epp a heten voltak 30 km-re levo lovas tanyan. Csak azok nem mentek, akik nem birjak az utazast. Tavaly is voltak, nagyon elveztek. Miert ne engednem? Ha gaz lenne valamelyik ovo neni, mar nem abba az oviba jarna.
2019. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!