Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagy általánosságban miket...

Nagy általánosságban miket kell óvoda kezdésnél beszerezni?

Figyelt kérdés
Fiam ősszel kezdi az óvodát. Megkaptuk az első szülői időpontját, ahol mindet részletesen elmondanak majd, hogy mire lesz szükség. Ezzel csak annyi a baj, hogy augusztus utolsó hetében van. Gondoltam még a nyár folyamán elkezdem beszerezni a szükséges dolgok nagy részét apránként , hogy ne egyszerre keljen mindent megvenni. Pláne nem augusztus végén. Tudnátok olyan dolgokat mondani, amire biztos szükség lesz és előre meg tudom venni. Persze tudom biztos óvodája válogatja, vannak eltérések de egyenlőre nekem tippem sincs, mert még nem indítottam gyerkőcöt oviba. Szeretném apránként beszerezni, ezzel feldarabolni a költségeket.
2019. jún. 24. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Teljesen ovifüggő. Nálunk pl. csak a váltó ruhákat, benti cipőt kellett vinni. Minden mást:tisztasági csomag, ovis zsák, papír stb. biztosít az ovi vagy az önkormányzat.
2019. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekek, annyira felesleges hogy mindenki szépen felsorolgatja nekik mi kellett....OVIFÜGGŐ! A kérdező hívja fel az ovit vagy várja meg a szülőit.
2019. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Benti cipő, gumis lepedő,pizsama, ágynemű, pohár fogmosáshoz, fogkefe,kis törölköző, nálunk kértek popsitörlőt is az esetleges balesetek miatt és váltóruhát. Tornára póló, nadrág. Mást nem. Zsepkendő, fogkrém, ilyesmiket a beadott csoportpénzből veszik.
2019. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk kellett:

-oviszsak

-teljes garnitúra váltoruha, alsónemű is

-nylon zacsko a koszos ruhának

-benti cipő

-tornazsak, tornacipo, rovidnadrag, polo

-agynemu huzat, ha használ a gyerek akkor kispárna, lepedő, pizsama

-3 havonta fogkefe, fogkrém, folyékony szappan, wc papír, szalvéta, papirzsebkendo

2019. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Már nem biztos hogy aktuális de azért leirom. Ovinként változó de ez volt nekünk..:


- benti cipő

- tisztasági csomag, ez 4szer kell egy évben. (100as zsepi, 4es wc papir, folyékony szappan, 100as szalvéta)

- váltó ruha (mindenből 3, nadrág, póló, bugyi, zokni, pulcsi)

- 60x120as ágyra lepedő

- ovis méretű takaró + huzat

- lapos párna + huzat

- lányoknak plusz hajcsatt hajgumi

- napvédőkrém vagy spray

2019. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!