Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Extrém válogatós gyerekeknek...

Extrém válogatós gyerekeknek mit főzhetnék?

Figyelt kérdés

Két testvér....ha lehet nem főznék kétfélér.

Egyeske: hús nem, sajt nem, sult zoldségek nem, édesség a köbön

Ketteske: hus nem sajt nem, zöldség soha semmilyen formában, paradicsom főleg nem.


Kb sultkrumoli és rizs váltják egymást, a túrógombóc/túróstészta is gyakori menü....


Kérlek adjatok ötleteket receptet hogy mi a fenét főzzek nekik?


2019. aug. 11. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

És ha máshogy hívnád a dolgokat? Gusztusosabb tálalásban?


Saját gyerekem nincs, de sokszor vigyáztam unokaöcsémre, aki szülei szerint természetesen atomválogatós, és náluk tényleg inkább belepusztul, akkor sem eszik.


De ha nálam van, tök ugyanazt a kaját valahogy érdekesmód megeszi, mert hát az nem csirkepaprikás nokedlivel, hanem "paprikásszója galacsinokkal" és egyéb baromságok. Megkérdeztem tőle, ő miket tart finomnak, és mondtam, hogy azt eszik éppen, akkor is ha nem. Ha nem olyan nagyok, még simán elhiszik...


A másik, hogy felvágott, vagy sajt itt se ment, kivéve ha arc volt formálva belőle a tányérra (szeme volt a szalámi, orra egy uborka, haja volt a sajtreszelék, stb). Először hisztizett, hogy ő ilyet nem eszik, "magamnak" megcsináltam, és ettem mellette, és persze akkor úgy már rögtön kellett belőle, mert úgy már vicces.


Ilyenekkel lehetne próbálkozni. Ha ez sem, akkor marad a többi recept, amiket írtak.

2019. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!