Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Neveletlen gyerek, feladjam a...

Neveletlen gyerek, feladjam a munkát?

Figyelt kérdés

Bebisziterkent dolgozom. Új családnál kezdtem múlt héten. 2 kicsi gyerek, 5 és 2 évesek. Még csak 4.alkalmam töltöm épp ma, de már besokalltam és valószínűleg le is mondom a további munkát. Kikeszit a 2 gyerek, fiúk. Volt már dolgom hasonló korú gyerekekkel, így nem gondoltam, h gond lesz. Mert sosem volt eddig. De ez a 2 gyerek kicsinál, főleg az 5 éves. Soha egy szót meg nem hallgat, kiabál, sikitozik, folyton vergődik, semmit nem lehet játszani vele, mindent kitep a kezemből, otthagy... Órákig tudnám sorolni. De ahogy látom az anyja is csak ordibalva ért vele szót. Teljesen hulla vagyok a nap végére, ma is úgy keltem, mintha másnapos lennék úgy leszivott tegnap is... Ti feladnatok a munkát?

A fizetés nekem megfelelt volna, de lassan már a pénz sem motivál itt, mert szenvedés az egész nap.

Mit gondoltok?


2019. szept. 22. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szembesítsd a szülőket a problémával, és mondd vissza a munkát. Ez nem a te szégyened, máshol is van gyerek, nem vagy kénytelen kínlódni velük. Egy bébiszitter nem azért van, hogy nevelje a gyereket, hanem hogy vigyázzon rá és lekösse játékkal.
2019. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van, ahol már 3. Éve dolgozom. Tehát nem futamodok meg mindenhonnan egyből. Ott is voltak egyszer-ketszer problémák, de simán megoldottuk és minden rendben a kislánnyal. Azóta is ott vagyok velük napi szinten már 3 éve!!! De itt már így 2 hét után gyomorgorcsom van...
2019. szept. 22. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze válts! Nem a te feladatot nevelni, ugyanezt a pénzt könnyebb gyerekekkel is bezsebelheted.
2019. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyuka is észbe kap, ha a bébiszitter is felmond...
2019. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze ami nem megy nem kell erőltetni. De azért anyukának mondd el az okokat, illetve azt is h máshol is dolgozol már régóta de ilyen még nem volt...
2019. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.
2019. szept. 22. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem miért dolgozol olyan "embernek", akik... akik ilyenek. Egy kergemarhával mit akarsz? Miért vagy vele emberi kapcsolatba.

Hagyd ott őket. Az ilyen embereket meg kerüld. Nem értem, ez miért nem alap.

2019. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es!

Ahogy írtam is, csupán 4. napja vagyok itt. Nyilván az első 10 percben ez nem derült ki.

2019. szept. 22. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy percig se hezitálj. Találsz másik helyet, sokan keresnek megbízható szittert... Semmi nem ér annyir, hogy idegileg kikészülj tőle, a kisfiút megnevelni meg nem a te feladatod. Jól írta az egyik válaszoló, hogy a bébiszitter nem erre van.
2019. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, mi a helyzet? Beszéltél velük? Vagy még próbálkozol?
2019. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!