Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elvigyem-e 2 éves kislányopmat...

Elvigyem-e 2 éves kislányopmat tanácsadásra vagy pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben különösen anyás lett még az imádott apjával sem marad meg , folyton utánam bömböl ha nem lát.

Még nagymamával és a bébiszitterrel is tartózkodó, akikkel eddig barátságos volt, összegömbölyödik és csak mami, mami...engem akar.

Nem tudom hogy köze lehet-e a nemrég történt lopásnak, épp együtt sétáltunk amikor ellopták az összes értékünket, pénzt, iratokat...

Sokkot kaptam és bőgtem, kiborultam, nem tudtam uralkodni magamon. A lányom nagyn empatikus és azonnal magára veszi a dolgokat és Ő is úgy viselkedett.

Azóta sír így utánam...

Szerintetek lehet ettől ilyen pszichés kihatás??! Félek hogy tönkretettem szegény gyerekemet, azzal hogy nem tudtam uralkodni magamon és látta hogy bőgök, ideges vagyok.

Vagy ez a mama korszak lehet ami 2 éves korban tör rájuk?

MOstanában sokat beszélgetünk arról is h megy bölcsibe, anya apa dolgozni, Ő pedig játszik addig a sok gyerekkel.. Mondogatja Ő is , de úgy tűnik elfogadja és tetszik neki hogy lesz ott sok játék, meg finom kaja!


2010. júl. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen helyzetben mindenki sokkot kapna és bőgne, ez természetes. senki sem tökéletes, a kislányod sem lesz az felnőtt korában. szóval nem érte semmi pszichés hatás, azt látta, hogy történt valami rossz, ami a mamájának rossz volt. amúgy pedig anyás korszaka van, ennyi.
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
szerintem menjetek el egy gyerekpszichológushoz, az is jó, ha csak te mész, mert ő még kicsi
2010. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, sztem kinövi majd, lehet hogy attól ijedt meg, de az is lehet hogy amúgy is előjött volna.

elégítsd ki az utánad való igényét, és majd szépen oldódik, meglátod.

2010. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a helyedben elvinném szakemberhez, mert véleményem szerint azért akar mindig veled lenni, mert félt téged. Mivel látta, hogy Anyának baja eshet, amikor nem vagy vele, azon izgul, h. nehogy újra vmi rossz történjen veled. Néhány alkalom során segíteni lehet a problémán.

(Pszichológus anyuka)

2010. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiamnál is volt ilyen idöszak. Állandóan látnia kellet, senki más nem volt jó még apuci sem. Kb 1 évig tartott. Fárasztó volt, de most már néha hiányzik.:)
2010. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!