Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha egy gyermek lábujjhegyen...

Ha egy gyermek lábujjhegyen jár néha de csak egy két alkalommal egy nap és mellé nagyon sokat "repked" a kezeivel akkor már biztos hogy autista? Vagy lehet hogy csak autisztikus tünet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10,igazad van. De az autizmus is olyan széles spektrumú, és tényleg falra mászok már attól, h "egyet tüsszentett" és autista.

Ha bármi gyanús van, irány a szakember, itt nem szabad ilyet kérdezni, mert az diagnosztizál, aki a szomszéd unokájának a barátjáról azt hallotta, hogy auti.

Bocs, kérdező, ez nem rád irányult.

2021. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Én is szoktam ezt csinálni és 17 év alatt csak megállapították volna, ha autista vagyok :D

Vidd el orvoshoz, biztosabbat mond, mint az internet.

2021. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A lábujjhegyen járás nem autista tünet. A repkedés lehet egy jel az ezer közül. Nekem mindkét gyerekem csinálta, egyik sem autista.
2021. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És neked hány éves korig csináltak a gyerekek? Lábujjhegyen is jártak? Köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 18. 15:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Lábujjhegyen nem jártak, de volt egy osztálytársam, aki igen, valami gond volt a lábujjain az izmokkal, műtötték is utána. Nem hallottam, hogy autista tünet lenne, neki nem is volt más baja.

A gyerekeim kb 5 éves korig repkedtek.

2021. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen. Remélem nálam sincs gond semmi
2021. márc. 18. 16:25
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha olyan nagy a gond, a 2 éves státuszvizsgálatok úgyis jelzi a védőnő, de te is felhívhatod, hogy milyen problémáit vannak.
2021. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen az már megvolt és még utána hívtam is ez miatt. De szerinte az ég világon semmi ilyesmi problema. Maximum azt mondta az idegrendszeri eretlensegetet tudja elképzelni
2021. márc. 18. 22:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én kiskoromtól kezdve lábujjhegyen jártam illetve repkedtem a kezeimmmel, csufoltak is miatta. A mai napig van, h lábujjhegyen maszkalok neha, nekem legtöbbször fel sem tunik. Engem nem diagnosztizáltak autizmussal.
2021. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!