Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni egy kezelhetet...

Mit lehet tenni egy kezelhetetlen 11 évessel?

Figyelt kérdés
Meghalt az apukája, azóta ilyen .
2021. nov. 11. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, családsegítőtől kérj segítséget.

Ez az infó h "kezelhetetlen" elég kevés így

2021. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre semmit nem lehet mondani. Túl kevés az információ.
2021. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És a családsegítő mégis mit fog csinálni? Tényleg érdekel. Feltámasztják az apukáját?
2021. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hű de elmés és szellemes hozzászólás! Köszönjük!


Nyilván több hasonló esetet láttak már. Így gyakorlatiasabb tanácsokkal tudnak szolgálni.

A leírtakból semmit nem tudtunk meg a gyerek viselkedéséről. Annyit tudunk h az apja elhunyt. Ez elég kevés információ.

Továbbá (szerencsére) nem sokan találkoztunk még ilyen esettel.

A családségítő (mint ahogy a nevében is benne van) azért van h segítsen a családi problémák megoldásában.

Környezettanulmányt tudnak végezni stb amik alapján útmutatást nyujtanak a gyerek megértésében nevelésében

2021. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A leírtak csak elméletben segítenek.
2021. nov. 11. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Csak azért írtam, mert hogy nálunk voltak kint. Mivel a fiam sajátos nevelési igényű, és az iskolában nem tudták kezelni, ezért ránk uszították őket. Kijött a hölgy, megmutattam a Szakértői Bizottság szakvéleményét, mondtam neki, hogy járunk pszichológushoz. Aztán annyit mondott, hogy majd beszél az igazgatóval, mert ezek szerint az iskola nem kezeli jól a helyzetet. A következő iskolai megbeszélésen nem jelentek meg, soha többet nem is hallottunk felőlük. Iszonyat sokat segítettek, valóban.

Ismerősöm lányához is kijárnak, mert anyuka bipoláris. Havonta egyszer benéz, beszélgetnek egy jót, huh, de sokat segítettek.

Másik ismerősöm kisfia autista, egyszer megszökött, ezért a rendőrség kihívta a családsegítőt. Elment a hölgy, és együttérzéséről biztosította a családot, többet nem hallottak felőlük.

Szóval egészen komolyan kérdezem, szerintetek mégis mit tudnak segíteni?!

Nem hallottam olyan esetet, amikor bármit ért volna a tevékenységük.

Talán pszichológushoz érdemes elvinni, hátha tud segíteni feldolgozni a gyászt.

2021. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz kell vinni.

Ha az apukája halála után kezdődött nála a kezelhetetlenség akkor összefüggésben lehet vele.

2021. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod!
2021. nov. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!