Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autizmussal kapcsolatban...

Autizmussal kapcsolatban lenne kérdésem. 15 hónapos kisgyereknél, már lehet-e látni a tüneteket, ha autista? Ha igen milyen tünetek ezek? Köszönöm ha válaszolsz

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 15:25
1 2 3 4
 31/38 Eperlekvár8 ***** válasza:

Detto az én fiam.Én 15 hónaposan felvettem a kapcsolatot korai fejlesztővel s 2 éves lett mire időpontot kaptunk .Márciusban lesz 3 éves.

Azóta se mutogat kap heti két logo fejlesztést.Én utolag örültem nek halgattam azokra akik itt azt mondták várjak .Hamar elszalad az idő s sok a vizsgálat.detto tünetek amiket irtál.

2022. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Miujsag veletek?

2023. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A morgás miért autisztikus?
2023. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Azóta 2 éves múlt. A pörgetés meg mindig megvan nála, illetve hiszti rohamok, de nem olyan durvák. Azóta szépen megtanult beszélni, már mondatokban is, igaz sokszor csak én ertem amit mond, de majd ez is alakul. Vannak rögeszméi pl csak ő csukhatja be az ajtót, ő kapcsolhatja le a lámpát stb... elkezdtünk TSMT re járni amit nem igazán akar csinálni, pedig elvileg ezzel a tornával elhagyná ezeket az autisztukus tüneteket... nyilván lesz majd kontroll vizsgálata nyáron, addig várakozunk.
2023. márc. 20. 14:06
 35/38 anonim válasza:

Szia kérdező!

Nektek akkor végülis mit mondtak? Autista gyanús?

2023. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

2 éves múlt és tsmt? Nagyon kicsi még hozzá. Ahhoz is érni kell.

Írass ki neki egyénit, és azt ti csináljátok vele otthon.

De valószínűleg a 2. gyakorlatsornál nem juttok tovább, a többihez már nagyobb aktivitás szükséges a gyermek részéről.

2023. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo mizu veletek azota?
2023. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Szia, milett azóta veletek? Hasonló cipőben járunk
dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!