Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek problémás gyereke...

Akinek problémás gyereke lett, mennyi idő alatt fogant meg? + néhány kérdés

Figyelt kérdés

1. Sokat kellett rá várni? Vagy szinte azonnal úton volt?


2. Hány éves korodban született?


3.Mikor derült ki, hogy van nála valamilyen eltérés, lemaradás? És milyen jellegű?


4. A testvérei (ha vannak) egészségesek?



2022. nov. 10. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

1. Azonnal sikerült.

2. 32 voltam.

3. Már 3 évesen pszichológushoz jártunk, de igazából kicsi babának is nagyon nehéz volt vele. Adhd-s, kicsi korában az autizmussal riogattak. Nem támasztották alá, de szerintem bőven van tünete még most is, bár sokat ki is nőtt.

4. Mindkét gyerekem adhd-s.

2022. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

28 voltam mikor megszületett, 2 évet vártunk rá (pcos+ir)

Már a terhességem is embert próbáló volt, tele komplikációkkal, indított szülés- sürgősségi császár befejezés. 6 évesen kapott kódott, de 3 évünkbe telt. Születése óta tudtam, hogy nem átlagos. Kevert specifikus, beszédértési zavara van, szenzoros, emellett még az adhd nincs megerősítve. Most 7,5 éves



A középsőnél 31 voltam, 6 hónap alatt fogant. Szintén embert próbáló terhesség, még komplikáltabb sürgősségi császár.

Ha minden jó, jövő héten derül ki, akkor jutunk végre be a megyei pedszolgálathoz, neki szintén adhd gyanú mellette pluszban.

3 hónap múlva 5 éves.

2022. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

1, elsőre sikerült

2, 31

3, problémamentes terhesség után szüléskor sérült, oxigénhiányt szenvedett. Hipotón izomzatú, ezért megkésett mozgásfejlődésű volt, megkésett beszédfejlődésű lett, figyelem- és magatartászavaros.

4, kistestvére makkegészséges, átlagnál fejlettebb.

2022. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. 3. Hónapban


2. 30 èvesen


3. 2 évesen vált egyértelművé.

“Idegrendszer éretlenség” túlhallás,

Beszédelmaradás, viselkedési problémák.

Úgy néz ki a fejlesztéssel teljesen sikerült túllépni.

( vákuumos szülés volt, osa vezezik vissza, majd nem kúszott szabályosan, de rendesen, sokat mászott


4. Tesó esdig twljesen rendben van, amúgy így már hamarabb látni lehett volna, hogy nem kerek valami nem csak “minden gyerek más”

2022. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Sokat kellett rá várni? Vagy szinte azonnal úton volt?


1.5 évet vártunk rá. Ok nem derült ki,dokinál voltunk.


2. Hány éves korodban született?


34 férjem 35.


3.Mikor derült ki, hogy van nála valamilyen eltérés, lemaradás? És milyen jellegű?



3 hetes korától májbeteg volt 3 éves koráig. Plusz gond van a szemével gerincével, veséjével. Plusz autista.


Amúgy külsőleg nem látszik semmi, szuperokos,gyönyörű kislány.

4. A testvérei (ha vannak) egészségesek?


Nem merünk másikat vállalni.

2022. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

6 hónap alatt

18 évesen szültem, megkéset beszédfejlődése volt, beszédértési problémák.

Hugánál minden rendben

Az öcsivel is akit közel 40 évesen szültem.

A nagy fiamnál lehet a nagy súly okozhatott gondot.

Viszont ő volt a leg nyugodtabb a 3 közül és a leg okosabb

2022. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit off,de akik itt válaszolnak ki hogyan vette észre,hogy probléma van a gyerekkel?
2022. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Első hónapban sikerült.

2. 30 éves voltam

3. Oviban is lehetett sejteni, de iskolában derült ki, hogy autista és tourette szindrómás

4. Van egy nővére, neki nincs problémája

2022. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Engem is èrdekelnènek a válaszok ezekre: miket tapasztaltok a gyerekeknèl az idegrendszeri èretlensèg cìmszò alatt? Magatartás zavar alatt? Beszèdbeli gondok alatt? 2 èves a kisfiam, vákummal született rèszleges oxigènhiánnyal, de èn semmi rosszat nem tapasztaltam eddig, ügyes, èrtelmes, a beszèdje is most indult be jobban (kb 40 szava lehet most). Aggòdom, de ezeket a jeleket csak felfedeznèm? Kirìvò gond nincs egyelőre vele. Köszönöm.
2022. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9 nálunk beindult rendesen, aztán a tesó születésekor megállt majd visszafordult a beszéd.. mondjuk volt 20 szava, de akkor már csak 10 plusz néhány hangutánzó.

Beszédértése tökéletes vikt.

Motirikus eolgok is voltak, de azt én nem láttam, hanem a felmérésen derült ki.

Viselkedés

A dac egy olyan wzintje, hogy a rémálom an emlegetik így.

Q földhözcsapástól kezdve minden volt.. düh, ami testvėrféltékenységben jelentkezett..

Ez mind javult a fejlesztések utãn rohamosan


4

2022. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!