Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinaljak a nagyon agressz...

Mit csinaljak a nagyon agresszív 2.5 eves lanyommal?

Figyelt kérdés
Mindent meg teszek amit csak lehet, el mondom, hogy nem szep amit tesz, meg büntetem (el viszem a parkbol), meg jutalmazom ha ügyes. Meset olvasok neki arrol, hogy nem bantunk masokat, el jatszom a macikkal, hogy nem verekedünk faj a masiknak sir. Vért izzadok annyit probalok törödni vele, szeretni. S megis minden gyereket csak bant, verekedik, hajat tep,üt. Mar oda vagyok kerülve, hogy nem tudom gyerek tarsasagba vinni egyaltalan. Tsmt tornat el kezdtem, meg rosszabb lett töle. Pszihiater irt ki vitamint neki, de semmit se segit a helyzeten. Mar nagyon el vagyok keseredve

2023. aug. 18. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem voltam agresszív, pedig nekem szörnyű gyerekkorom volt, mert én 8 évesen sem tudtam nadrgot gombolni és ezért egyszer 8 éves létemre bepisiltem a nadrágomba. Utána Büdi Lilinek csúfoltak engem! Mégsem volt agresszív és okos meg barátságos felnőtt lettem.
2023. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!