Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
84%
Annál a pofonnál amit a kölyök kapott, sokkal nagyobb baj a füvezés Kérdező!
2023. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
69%
Szóval füvet szívott..na még jobb, kérdező szerinted ez normális? Amúgy kamasz korban egy-két pofon van ,hogy szükséges, abszolút nem vagyok verés párti, de kamaszkorban van az a szint amikor kell, a gyerek hazudik és füvezik..gratulálok
2023. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
72%
Nem agyon verte hanem kapott két pofont, és amúgy az Ő fia is
2023. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
Az én fiam egy kis angyal szinte a legjobb tanuló imád sportolni. A neveletlen barátai szívták szegénynek a vérét hogy nem meri és félős mind voltunk gyerekek és mind csináltunk hülyeséget azért mert valaki azt mondta nem merjük. A fiam meg ígérte hogy soha többé nem csinál ilyet! És szerintem gyereket megütni nagyobb bűn
2023. szept. 9. 22:57
 15/73 anonim ***** válasza:
73%
Úgy viselkedsz egy pofon miatt,mintha véresre verné állandóan. Ebben a kérdésben egységet kell alkotnotok, különben a drága kisfiad később nagyon megszívhatja. S akkor nem egy pofont fog kapni, hanem sokķal rosszabb helyzetbe kerülhet.
2023. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
32%
Mindketten megérdemeltétek, ő az állapota miatt, te a viselkedésed miatt
2023. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
86%
Angyal..hajjaj kezdem érteni a párodat...elfogult vagy, a gyereked füvezik messze van az angyaltól
2023. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy troll vagy, vagy valami baj van nálad. Egy 15 éves sem angyal. Ott játszák ki a szülőket ahol tudják. Persze a haverok vitték bele.....
2023. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
44%

#9 vagyok.


Nyilván te följelentheted akár a téged ért pofon miatt, akár a gyerekedet ért pofon miatt. Ettől függetlenül, amíg a bíróság nem dönt a gyerek (ideiglenes) elhelyezéséről, addig a gyerek a lakcímén lakik. Pont. Aki onnan elviszi, attól a rendőrség visszahozza. Pont.

2023. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
97%
🤣🤣🤣Angyal...jah.Mindegyik szülő ezt mondja .Még a gyilkosok szülei is.
2023. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!