Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
58%
59es, tehát ha megütne a férjed te kicsinálnád? Akkor mennyivel is vagy jobb? vagy neked szabad?
2023. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
90%
#61 Sokkal jobb nála. Igen, neki szabad. Önvédelemnek hívják és teljesen jogosan csinálná ki.
2023. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
60%

Hú, eléggé megdöbbentettek a válaszok. (Vegyük úgy, hogy igaz a történet minden szava!) Gusztustalannak tartom, hogy drogosnak kell kikiáltani a fiút, mert éppenséggel most beleszívott egy füves cigibe. Anyaként én se örülnék neki, de ez még nem a világvége, és nem lesz automatikusan zűrös kamasz, meg elkényeztetett, meg minden egyéb, amit itt ráaggattak. A bántalmazás (mind az anyát, mind a fiút illetően) elfogadhatatlan. Jól tette a kérdező, hogy elmenekült a fiával együtt! Akinek meg normális a tettlegesség, az akkor éljen ilyen kapcsolatban, csak másnak ne mondjon hülyeségeket!


61-es: Te nem vagy komplett!

2023. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
62%

15eves ez egy életmentő pofon volt, térjen észhez.

Lehet megmenti a "haláltól"


Az viszont hogy te is kaptál egyet na ez sok, akkor is ha hisztiztél.


De amúgy nem komplett egyik sem.

Nyilván az apának nem pofonnal kellett volna kezdeni de nem tudjuk hogy s mint

2023. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
62%
63as, ennyi erővel gusztustalan bántalmazónak kikiáltani az apát csak mert történetesen lekevert egy pofont az édes ártatlan kisgyermeknek.
2023. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
23%
65-ös: Elegánsan kihagytad, hogy a párját is megütötte. De én kérek elnézést (irónia), mert nem olyan családban nőttem fel, és az alapított családom sem olyan, ahol divat/megengedhető lenne a pofozkodás, sem felnőttek között, sem felnőtt gyerek felé viszonylatban. A fiúra meg nem mondtam, hogy ártatlan, azt sem, hogy biztatni kéne további droghasználatra, de nem történt tragédia, és nála jött sok mindenkinél az a túlzás, hogy drogos. Biztos alkoholt se ittatok soha, mert ha igen, akkor ezen logika alapján kb. mindenki alkoholista?
2023. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
64%
66, 15 évesen nem,nem ittam alkoholt...
2023. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
76%

#66.

15 évesen szerinted elnézhető Neki, hogy drogozott?

2023. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
93%
68-as: Olyan szinten, hogy nem dobom ki a lakásból, nem tagadom ki, nem verem meg, nem zavarom drogelvonóra, hasonlók? Igen, abszolút.
2023. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
33%

#69. Nem dobta ki, kapott egy atyait. Nehogy már még ő legyen felháborodva. Hazudott, becsapta a szüleit, drogozott.

Dehogy elfogadható!

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy össze kell verni, de azt gondolom mindenkinek van egy türelmi határa, amit át is lehet lépni.

2023. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!