Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
72%
Ja én is ezt mondtam ciginél, csak a többiek akarták többet nem lesz ilyen. Azóta is cigizek... az hogy téged felpofozott nem volt szép dolog( de az életben 1 db pofon nem verés), azt tudom elképzelni hogy most telt be nála a pohár eddig bírta hogy mindent el kell nézni az angyalkádnak. Az tényleg probléma hogy téged is felpofozott,de igen simán feljelenthwt amiért elvitted a gyereket.
2023. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
63%
Mert majd a 2 pofon miatt pont hajlandó lesz a gyerek értelmes beszélgetést folytatni a szülőkkel... Kontraproduktív és arra tanít, hogy erőszakkal tudja csak a szülő kordában tartani (nem, nem tudja). Bár a 14-es komment alapján nem vagyok benne biztos, hogy nem kamu a kérdés.
2023. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
56%

Szóval a férjed megpofozta a közös férfi szeretőtöket, aki 15 éves? Csak mert úgy, hogy "fiúnk" az ezt jelenti.

Ha a közös fiú gyereketekről beszélsz, azt úgy írják, hogy "fiúnk".


Egyébként én nem vagyok híve ennek az üssük meg a gyereket dolognak, max ha arról van szó, hogy belenyúlna a konnektorba, és rácsap a kezére, hogy ne. Viszont meg tudom érteni, hogy hirtelen felindulásból előfordul más esetben is. Hát a füvezés az eléggé ez a kategória. Nem oldja meg a pofon, kontraproduktív, de megérthető, hogy megtörtént a pofon.

Itt két probléma van.

1. Anyuci pici fia attitűd a részedről. Túlzás. A gyerek apjának a tekintélyét csökkentve léptél közbe a gyerek előtt, a gyereket védve, amikor FÜVEZETT (ami azért baj, mert itthon illegális). Nem kellett volna. Kettesben kellett volna megbeszélni.

2. Az, hogy megütött a férjed. Hadd ne magyarázzam túl, ez is tekintélyromboló, csak rád nézve.

2023. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
90%
15 éves gyereket lekell fektetni?
2023. szept. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
89%

25 ugyanezen akadtam meg...

Nem kell pofozni senkit, de a gyereked se angyal és nem kell ennyire védeni, mert amit csinált, az gáz. Két véglet vagytok most. Beszéljétek meg.

2023. szept. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
96%

#24. "Ha a közös fiú gyereketekről beszélsz, azt úgy írják, hogy "fiúnk"."

Mármint fiunk.


Ez a gyerek valószínűleg úgy cseszi át a fejed, ahogy nem szégyelli.

Komoly gondok vannak, de nem feltétlenül csak a férjeddel!

2023. szept. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
16%

Nem kellett volna megcsalni.

Már ha tényleg a fiÚdat pofozta meg...

2023. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
90%

Huhh remélem hogy kamu. De ha nem akkor meglepő számomra hogy a feleségpofozás senkinél nem üti meg az ingerküszöböt túlzottan, de legalábbis bocsánatos. Semmi szín alatt nem fogadnám el ha a férjem megütne. Ott lenne a vége a kapcsolatnak.

A gyerekre visszatérve. Sajnos nagyon elfogult vagy, nem angyalka, hanem tini. És ilyen korban csinálnak nagy hülyeségeket sajnos. Észnél kell lenni nagyon, mert elindulhat a lejtőn.

A szülőknek egységként kell fellépni ilyen esetekben, nem egymást gyengíteni.

2023. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes kommentek. A gyereket meg lehet ütni, meg lehet alázni, meg lehet félemlíteni erőszakkal, az asszonyt nem.
2023. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, tekerj neki egy spanglit és szívjátok el együtt az erőszakos gonosz börtönbe való férjedet szidva. Hiszen ez az édes pici angyal, az édes kis kincsed nem érdemli. Sőt, van jobb ötletem. Ebédre vegyél neki egy kis Ekit vagy Kokót...
2023. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!