Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan úgy beszéltek, mintha legalábbis heroint lőtt volna...

Nem tudom, szerintem 30 év házasság után is kitenném a szűrét annak aki megüt...

2023. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
57%
31es, én meg annak aki véd egy drogost
2023. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
66%
Megpofoz téged is meg a gyereket is, majd azt mondja, hogy majd ő megnevel?! Hát én úgy megütöttem volna abban a percben, hogy besz.rik! Kérdező, tegyél ellene feljelentést a rendőrségen bántalmazás miatt, aztán add be a válókeresetet!
2023. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
77%

Atyaisten azért mert szívott valamennyi füvet, még közel sem "drogos".

Ahogy azért mert valaki volt már részeg, még nem alkoholista.

Ha valami pirulát vett volna be, akkor sem lenne "drogos".

És persze h megvédi a gyereket a bevadult apjától, én is megvédeném.

2023. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
59%

33as, és ugye egyúttal jelentse fel a kicsi angyalt is kábítószer használatért?


A férj helyében pezsgőt bontanék ha megszabadulnék tőlük. Kell a fenének egy hisztis nő és egy drogos kölök.

2023. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
75%
Tuti, hogy troll. Túltolja. Pedig az elején még hihető is volt, de nincs ilyen debil nő. Remélem. Amúgy meg csak egy kis fű. Azoknak, akiknek több eszük van egy marék lepkénél, sikerül úgy kipróbálni, hogy ne vegyék észre otthon. Nem kell itt jajveszékelni. A tiétek is kipróbálja majd. Akkor kell örülni, ha észre sem veszed, mert legalább nem teljesen hülye a gyerek.
2023. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
86%

#35 Miért, talán lenyomta az apja torkán a drogot? Na ugye. A feleségnek meg aztán pont szüksége van egy agresszív, bántalmazó hulladékra. Ja, nem.

Egyébként meg ezerszer inkább egy "drogos" gyerek, mint egy bántalmazó férj.

2023. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
23%
37, kívánom hogy teljesüljön a vágyad, nagy buli mikor a gyerek agyonver mert nem kap pénzt cuccra. Volt ilyen a családban:-)
2023. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
95%
#38 Kívánom én is, hogy teljesüljön a vágyam. Nagy buli, mikor a férjed agyonver, mert valamiben nem értettetek egyet, mondván "majd ő megnevel"!
2023. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
79%
Én azt tudom elkepzelni, hogy ez a ferfi eddig nyelt, hogy a kicsi angyalnak mindent el kell nezni, es most ez a betépve hazaállítás volt az utolsó csepp, es ezert durván túlreagálta. Nyilván ilyet nem lehet csinálni, de ebből is latszik, hogy nem erdemes csak kussolni meg nyelni a béke kedvéért, mert a frusztracio egyszer csak kitör, de az durva lesz. Kerdező,a helyedben meghallgatnám a férjedet, egyertelművé téve, hogy semmiféle bántalmazást nem tűrsz el.
2023. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!