Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A férjem meg pofozta a fiúnkat...

A férjem meg pofozta a fiúnkat és nem tudom hogy mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A fiúnk 15 éves és tegnap este nem józan alapozba jött haza de alkohol szaga nem volt a férjem nyitott neki ajtót és amikor meg látta 2 hatalmas pofont kapott. Én oda rohantam sírva hogy ne bántsa én is kaptam egyett (de az akkor nem is érdekel) és azt mondta majd ő meg neveli és engem is. Én le fektettem a fiam és az ő szobájába aludtam el a fotelben. Reggel haza jöttem a gyerekkel együtt anyámhoz. Azóta a férjem többször is hívott de nem vettem fel neki. Anyák ti mit tennétek ?



egyébként soha a 18 évünk alatt nem emelte fel egyikünkre se a kezét



2023. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
71%

/50 A kérdező kommentje:

44 mit beszéljek meg vele ? Azt hogy a saját gyerekét úgy meg pofozta hogy kék lett a gyermekem arca vagy azt hogy engem pofozott meg úgy hogy fel dagadt az egész arcom ?

Akkor mit vársz itt?Ha tudod hogy nem beszélsz vele meg semmit?

Add be a válopert és éltek tovább külön.

2023. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
76%

És nincs elkényeztetve azert mert miután az apja le pofozta és sírt és félt fel vittem a szobájába ! Igen a fiam valóban bele szívott abba a cigivel. Na és ? Tanult belőle ! Ez miatt nem lessz drogos.


Édes istenem, neked már mindegy. Válj el had szabaduljon meg tőletek szerencsétlen férjed ti meg szívjatok együtt az édes angyalkáddal. Csak ne anyádhoz cuccolj, az idősek nehezen viselik a fűszagot.

2023. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
91%
A férjed egy agresszív alak. Az, hogy a srácnak adott egyet még rendben is van, mert 15 évesen részegre nem kéne innia magát. Viszont, hogy téged is megütött már egyáltalán nem helyes! Jól tetted, hogy elmentől tőle. Ha van eszed nem mész vissza, mert bármikor újra eljárhat a keze ezek után.
2023. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%
#53. Nem részegen, hanem befüvezve ment haza.
2023. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
85%

1. Ne légy naiv és ne hidd el a fiadnak, amit mondott.

2. Belegondoltál abba mi van akkor ha a fiad nem a saját lábán, hanem rendőri kisérettel megy haza? Kit vesznek felelősségre? Anyucit vagy apucit? Mi lesz utána édes tündi bündi kisfiaddal? Őt mégsem vehetik elő hiszen kiskorú.

3. Hogy nevelsz meg egy 15 évest? Modern elvek szerint megöleled, mert az mindenre jó? Látom ezt követed jelenleg is.

4. Remélem a szexuális felvilágosításon már túl vagytok, mert a következő a gólya lesz és sajnos nem sok ráhatása van a fiús családnak a megtartás/elvetetés frontra, ellenben a pénzt keményen behajtják rajtatok.

2023. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
90%
A nevelés nem 15 évesen kezdődik eleve. Innentől te már nem hatod meg kb sehogy.
2023. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
67%

Azt kérdezted, mit tennénk. A többség megírta, hogy beszélne vele. Neked ez nem tetszik. Jó, csak akkor tényleg minek kerdezel? Csövezz akkor duzzogva anyádnal a betépett angyalkával, akkor majd biztos minden megoldódik.

Ha totál előzmény nélküli volt ez az egész verekedés, akkor a válás beadása előtt én azért mégiscsak rákérdeznék, hogy ez mégis mi volt.

2023. szept. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
71%
56 nem hát, főleg, hogy semminek nem lesz következménye. Érdekes, engem semmilyen haverok soha nem tudtak "belevinni" abba, hogy füvet szívjak, vagy bármit csináljak, amit nem akarok. Angyalka tudta, hogy a fű egy bódítószer. Mi a francot tanult most meg akkor?
2023. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
40%

Sok nőnek belefèrne az a pofon, ez a durva. Pont ti adtok tanácsot, a női nem szègyenei vagytok.

Nem èrtek egyet a kèrdező nevelèsèvel, se a drogozással.

De ha a fèrjem megütne engem, közölnè, hogy megnevel, biztos kicsinálnám, nemhogy mèg beszèlgessek vele.

Ti meg nyugodtan hódoljatok be az uratoknak, parancsolótoknak.

2023. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
73%
Kicsinálnád? 🤣 oké. Senki nem mondta, hogy a kerdező rosszul tette, hogy eljött. De mondjuk a telefont akár fel is vehetné neki.
2023. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!