Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek én reagálom túl a...

Szerintetek én reagálom túl a kisgyereket?

Figyelt kérdés
van a szomszédunkban egy 3 éves kisfiú. hát nagyon durva. a bölcsibe mindenkit üt, ver, harap. bölcsipszichologushoz jár. anyját apját üti, leköpi, harapja. anyuka mindenórás, de a gyerek üti, fejeli anuyka hasát. sorházba lakunk. a házunk előtt van egy kis virágos kert, oda mindig bele tapos a gyerek és kiássa. a szülúk csak annyit mondanak, hogy nem szabad meg hát gyerek. én meg feszélyezve érzem magam, hogy mindig rá szóljak egy 3 évesre. a szomszédba van egy kiskutya, azt is mindig rugdossa ha meglátja meg mondja is, hogy őt most meg fogom rugni. ha kérdezi tőle az ember, hogy mit csinált a bölcsibe, azt válaszolja, hogy megverte a gyerekeket, és holnap is megfogja. ez egy 5 lakásos sorház és ha kint van sétál anyukával, akkor mindenhova oda megy és rugdossa az ajtót meg bekopog. ordít az ajtó előtt, ha anyuka elhozzná onnan, majd totál begurul és még jobban csinálja. már kezd nagyon zavaró lenni. én értem hogy kisgyerek, de nekem is van egy fiam, de ilyet nem csinált, pedig ő se volt egy angyal. mit tudok kezdeni ezzel a helyzettel hogy ne legyen sérdődés meg vita. én nem akarok rosszba lenni velük, de durva sokszor amit cisnál a kicsi. a kocsimat is homokkal fürdette, mikor mondtam, nem szabad az arcomba dobta :/
ápr. 8. 16:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Remélem, melléd költözik egy ilyen.
ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem, én együtt élek egy ilyennel. Ezért reagálok érzékenyen a témára, amikor kívülálló idegenek próbálják a neten hozzá nem értő tinikkel megvitatni, hogy az illető szülő nem tud gyereket nevelni.

Fogalmatok sincs, min vannak túl a szülők. Inkább azt kérdezd meg, te mit tudsz segíteni, nem fikázni kell a másikat.

ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A mit tudok segíteni kérdésre az őszinte válasz meg, amit senki sem vallana be az az, hogy "vidd el innen messzire"
ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!