Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A lányom négy éves, mióta...

A lányom négy éves, mióta oviba jár nem akar enni, van hogy egész nap nem eszik semmit az oviban de itthon se nagyon pótolja be! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vetted ezt észre?

Mert ha csak a napokban, lehet, hogy valami betegség áll a háttérben... ha az ovi kezdés óta, meg valószínű, hogy nehezen viseli.. Beszélgess vele, hallgasd meg, és vond be az óvónőket is... Lehet, ha megkedvelné az óvónőjét, könnyebben menne ez a változás, hisz ha nem járt eleinte bölcsibe sem, nagyon megrázhatja... Kitartást kívánok :)

2011. jan. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha sem volt egy jó evő de én tudom mit szeret,hogy szereti és úgy főzöm.Az oviba ez nincs.Mindenki azzal nyugtatott,hogy majd az oviban jobb lesz,meg a közösség majd meghozza az étvágyát de nem így lett!!!Igazából szerintem még az ovit sem szokta meg!!!Sokat beszélgetünk róla.Tegnap azzal fogadtak,hogy mindent megevett!!!
2011. jan. 12. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ennek igazán örülök! Folytassátok a beszélgetéseteket, hisz, kivel oldhatná meg jobban a problémáját, mint veled? Próbáljatok kialakítani egy barátságot, akivel nagyon jóban van, hívjátok meg hozzátok, játszanak együtt, ismerkedjenek, és akkor már sem lesz rémálom az ovi :)
2011. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz, majd eszik. Én is ilyen voltam, és élek. Azt viszont nem szerettem, ha jajgatnak felettem, amiért nem eszek eleget. Annál kevésbé akartam enni.
2011. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!