Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányom idegesítően hangos,...

Kislányom idegesítően hangos, a hallásával nincs gond, mit tegyek hogy leszokjon a kiabálásról? Néha már már elviselhetetlen!

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit?

Nem szoktál te is néha-néha rákiabálni? (pl, ha nem figyel, és te így akarod már végre elérni, hogy meghallgasson...)

Ez esetben, az is lehet, hogy figyelmet követelne...

2011. jan. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen szoktam,de nem gondolom,hogy azért mert az ember néha kicsit ingerültebb,idegesebb és hangosabban szól a gyermekeihez az azt jelentené,hogy nem kap elég figyelmet!!!

Nem akkor hangos amikor tőlem akar valamit hanem alapjáraton hangosan játszik,énekel,él!!!Mindennap szoktunk társasozni,kártyázni,egymással törődni és nagyon sokat beszélgetni!Szerintem eleget foglalkozunk ,törődünk velük,hisz ezért is vállaltuk őket!

2011. jan. 16. 01:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Én spec rengeteget foglalkozom a gyerekkel és állandóan csak rá figyelek. A környezetem (család, barátok, gyerekorvos, védőnő stn) szerint túl "sokat" figyelek rá és hagyni kellene, hogy szokja, nem mindig figyel rá az ember, mert később ebből gondok lesznek, hisz az életben sem csak rá figyel majd mindenki, pl az oviban.

Tehát ennek ellenére beszél kiabálva a gyerek :)

(egyik korábbi válaszoló voltam)

2011. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!!Köszi,hogy írtál ,bevallom picit rosszul esett az a kommentál aki azt írta,hogy többet kéne vele foglalkozni mert én úgy érzem elég időt töltünk együtt de hagyom is hogy levegőhöz jussanak nem hiszem,hogy ezért hangoskodna!!!Kicsit megnyugtattál,köszi:neked meg csak annyit üzennék,hogy próbáld megtanítani egyedül is játszani mert hosszútávon tényleg jobb lesz mindenkinek!!!
2011. jan. 16. 14:16
 15/16 anonim ***** válasza:

félre ne értsd, én nem azért írtam... Van, hogy a gyerekek hajlandóak figyelmetlenek lenni, és van olyan eset is, mikor tudod, hogy az érdekében fontos, hogy meghallgasson...

De mivel alapból hangos... nem tudom, szerintem így nyilvánítja ki az örömét... (én is, vissza nézve magamat, sikongattam, hangosan nevetgéltem, ha valami öröm ért) társasjátéknál írtad, igaz? Ez esetben, nem baj, hogy hangosabb, ezek alapján örül csak, később még hasznát is veszi annak, hogy van hangja... (suliban főleg, nagy előny lesz, hogy talpraesettebb lesz)

Bocsi a rossz fogalmazásomért az előbbinél, nem arra céloztam...

(külföldön élek, néha vannak gondjaim már a fogalmazással)

2011. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Semmi baj,köszi,hogy írtál,meg hogy próbáltatok segíteni!!!
2011. jan. 17. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!