Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam 5éves idáig nagyon...

Kisfiam 5éves idáig nagyon aranyos kedves kisfiu volt most már kezelhetetlen mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Először írd le kicsit bővebben, mit történt, és miért érzed azt, hogy kezelhetetlen.
2011. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Tudniillik nálunk ugyanez a probléma.Most 7 és fél éves(fiú)Egyszerüen nem birok vele,visszafelesel,kiabál.Megütni meg nem akarom,habár a múltkor rácsaptam annyira kikészitett.Mitöl lehet ez?
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom a környezete miatt.

meg nemhiszem hogy olyan szigorúan volt fogva.

ha eddig nem, akkor most kell elkezdeni. hajrá

2011. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az hogy idáig mindig kedves volt most már akár mit mondok én vagy a családba mama papa apa nem leghet vele semmit akarmit akarok a környezetel mit gondoltok mi lehet a baj sokszor ugy érzem ő nem 5évesnek érzi magát hannem töbnek vagy én már nem tudom
2011. jan. 20. 11:02
 5/5 A kérdező kommentje:
volt már rá példa hogy meg kellet ütnöm de olyan volt mindha nem is kapott volna visza felesel kiabál velem le hülyéz hiába mondom nem szabab a sogornömet meg le dagatoza és azt mondja nem szereti a dagatokat tegnap este nagyon aranyos volt reggel már megint el kezte nem értem a gyereket
2011. jan. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!