Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan kezeljem a problémát?...

Hogyan kezeljem a problémát? (óvoda)

Figyelt kérdés

A kisfiam fél éve jár óvodába, de még mindig gondok vannak. Először nagyon könnyen beilleszkedett, de most rosszalkodik, egy bizonyos kisfiúval szinte minden nap verekednek. Ebédnél feláll, türelmetlen, délben nem tudják elaltatni (ráadásul nem hagyja a többit sem aludni). Próbáltuk neki elmagyarázni, jutalmazni, büntetni. Semmi nem használt, nagyon öntörvényű.

A mozgásigénye nagy, ez is közrejátszhat talán. Értelmileg a társai felett áll (ezt nem a szülői elfogultság mondatja velem), az óvónénik is meglepődtek az elején, hogy mennyire értelmes és tájékozott.

Nincs ötletetek? Nem valószínű, hogy hiperaktív, mert ha valami érdekli, nagyon jól leköthető. Hogy lehetne rávenni, hogy "szabálykövetőbb" legyen?


2011. jan. 24. 11:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ebbe nem találtál bele. sory
2011. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
bocs: sorry
2011. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Kedves Sorry néni, remélem soha nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy gyerekekkel foglalkozhass, de egyben attól tartok ez már megtörtént.

Tehát csak azért fohászkodom, hogy találj magadnak hozzádillő munkát, pl. böllér, sintér,katonai rendész, bkv-ellenőr, és a társadalom megnyugvására tudj váltani.

2011. jan. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Befejeztem az üzengetést, a kérdezőre való tekintettel. Neked egy jó tanács! Ismeretlenül ne ítélj! Amúgy kedves apuka, bennem emberedre találtál volna.
2011. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 59%-os, fel sem tűnt, hogy nem is egy emberrel beszélgetsz? Nekem írtál, én vissza írtam, nem vagyok óvónő, eredetileg tanárnak készültem, de végül is csak a bölcsész szakot végeztem el.

Úgyhogy kicsit sem találtál bele semmibe.

Aki válaszolt, az nem én vagyok, bár köszönöm neki, akár én is írhattam volna, mert tényleg baromságokat írtál. Persze lehet, hogy a válaszoló óvónő, de ő később kapcsolódott be, úgyhogy egy későbbi válaszoló esetében korábban nem találhattál bele semmibe.

Sorry, ezt bebuktad.

2011. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
No én is búcsúzom a gyereket-nem-látott-de-okos-bölcsész-skizo-span párostól. Van egy szint ami alól senkit nem lehet kivakarni, ott vagytok.
2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85% óvónő válaszoló vagyok. Kikérem magamnak az utolsó hozzászolásodat. Hidd el több gyereket láttunk mint te. De a hozzászólásod az téged minősít.
2011. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

És te vagy a magas szint? Hát akkor én a béka segge alatt akarok maradni és köszi nem kell innen kivakarni, mert a végén odajutnék mint te, hű még a gondolattól is kirázott a hideg.

Remélem sosem találkozik a gyerekem, olyan magas szinten állóval, mint te. Ha a 89-es válaszoló mégis óvónő, akkor inkább az ő színvonalán lévőket kívánom a gyerekemnek. De legyen bármi a szakmája inkább ő találkozzon a gyerekemmel, mint te.

2011. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk es itt fizetni kell az ovodaert az allam ehhez semmilyen tamogatast nem ad.Az en lanyom sem akart elaludni az oviban 4 evesen es odaig fajult a helyzet hogy minden reggel sirva ment az oviba mert azon aggodott hogy delben aludnia kell.Beszeltem az ovoda vezetojevel ,hogy hagyjak rajzolni a piheno alatt mert ha nem lehet akkor elfogom hozni az ovibol a piheno elott.
2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
utolso vagyok;szoval megoldottak.Egyebkent a gyerekem szofogado szabalykoveto .Persze a magan ovikat nem lehet osszehasonlitanni az allamival.Itt motivalva vannak az ovonok hogy a szulok hordjak a gyereket az oviba mert ha nem elegedett a szulo, masik oviba viszi a gyereket.
2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!