Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ovis kisfiam nagyon felpörög,...

Ovis kisfiam nagyon felpörög, felmászik mindenre, nem tud megállni, este azt kiabálta: "Meg akarok nyugodni! Anya a Jézuska igaz segít nekem megnyugodni? " MIt tehetek :- (?

Figyelt kérdés

Nagyon,nagyon szomorú vagyok,mert látom,hogy szenved,mert nem tudja magát kontrollálni.

MIután nagy nehezen elaltatom este,egy óra múlva már vérfagyasztó sikollyal ébred,de látthatóan nincs magánál,finoman visszafektetem,majd egy óra múlva ismét hangos sírás,ismét nincs magánál,hideg verítékben úszik...minden éjszaka végül magunk közé vesszük,mert ott jól alszik viszonylag,de még ott is előfordul,hogy hadonászik álmában.FOgalmam sincs mi váltja ki nála ezt a mérhetetlen szorongást :-( .


2011. febr. 7. 10:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

13:10 -esnek hálás köszönet!!!

Ez van velünk pontosan éjszaka,de jó,hogy legalább már tudom,hogy mi is ez.

Annyira ráillik a megfogalmazás,hogy ennél pontosabban már le sem írhatták volna.

2011. febr. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!