Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Meddig lehet elmenni egy 1...

Meddig lehet elmenni egy 1 éves gyerek fegyelmezésénél?

Figyelt kérdés
Keresztfiamat anyja simán felpofozza.1 éves korban?
2011. okt. 14. 16:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem felesleges felpofozni, mert úgysem érti, hogy miért kapta, csak lelki sérüléseket szenved. Azt el tudom képzelni, hogy az édesanya már nem tudja féken tartani a dühét, egyszer-kétszer tuti nem sínyli meg a gyerek, de ez nem lehet nevelési elv.
2011. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Az még elmegy,ha nem ért a szóból,ad egy kicsit a fenekére. De a felpofozás semmiképp. Határozottan és következetesen kell megtiltani neki dolgokat,nem törődni a hisztijével, akkor nincs szükség verésre. Főleg nem egy éves korban.
2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
erőből megüti a pofiját???????
2011. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Egyévest arconütni? Szegény gyerek...
2011. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az anyával van baj, nem a babával. 1 évesen mit tud csinálni, ami az anyját pofozkodásra készteti? Szerintem semmit. Szóval ez durva, és nem normális, eddig nem szabad elmenni a fegyelmezésben. Ebben a korban a legjobb a figyelemelterelés.
2011. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A döbbenettől csak ámulok és bámulok.
2011. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Még belegondolni is szörnyű! Hogy lehet egy 1 éves gyereket megpofozni? Nem szakad meg a szíve, hogy így bánik a saját gyerekével?
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

1 évesen még nagyon kicsi. Nem szabad durváskodni.

Esetleg csúnyán ránézni, érezze, van különbség ha jót csinál és ha rosszat. Vagy a popsisra egyet, de nem nevetve.

Ez borzasztó, ha igaz, hogy valaki ekkora gyereket fel mer pofozni. Ott tuti nem a gyerekkel van a gond, hanem a szülővel. Tuti nincs türelme a gyerekhez, foglalkozni vele, ahelyett ami nem tetszőt csinál inkább felpofozza.

Egyáltalán mit tud egy ekkora gyerek tenni, hogy felpofozást érdemel ?

2011. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán mit tud egy ekkora gyerek tenni, hogy felpofozást érdemel ?"


Ezen én is elgondolkoztam.

Nálunk a legeslegdurvább eset a lányom 1 éves korában az volt, amikor a konnektort piszkálta. Költözés miatt pár hétig ideiglenes helyen laktunk, ahol kijárt a konnektor a falból. Hiába próbáltuk szerelni, elbarikádoztam, csak piszkálta volna. Megpróbáltam mindent, a figyelemelvonástól kezdve a szép szóig, határozott NEM! utasításig mindennel.

Aztán egyszer egy kicsit rácsaptam a kezecskéjére, azonnal megértette, hogy nem szabad hozzányúlni. De mondom, ez volt a legeslegdurvább fegyelmezés nálunk.

2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát,igazság szerint vannak itt még durvább dolgok is,de ebbe most inkább csak priviben mennék bele.
2011. okt. 15. 06:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!