Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van egy 13 éves kisfiam,...

Van egy 13 éves kisfiam, voltunk orvosnál vele, mert éjjel bepisil, mit tehetek ez ellen itthon?

Figyelt kérdés
mivel csak most találtam meg ezt a honlapot csak most kérdezem meg
2011. márc. 7. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem addig, míg ki nem derítik az okát, semmit nem tudsz tenni. Legyél vele tapintatos.

Ha nincs szeri ok, akkor pszichológus segíthet.

Persze kérdés, hogy eddig folyamatosan volt éjszakai bevizelés, vagy csak most egy ideje.

2011. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szeri=szervi
2011. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem érte valamilyen megrázkódtatás otthon, suliban, bárhol? Lehet, hogy bántják az iskolában. Vagy akár egy költözés, haláleset... Én elvinném pszichológushoz.
2011. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és attól még ehet bármit
2011. márc. 7. 15:12
 5/14 A kérdező kommentje:
mindig be pisilt éjjel
2011. márc. 7. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:

ha voltatok orvosnál, az csak mondott valamit nem?

Egyébként mikor voltatok? Mert iskolakezdésre már nem "illik" bepisilni, annak meg jó 6éve!

Valami szervi oka lehet,ha ez mindig így volt, de ha voltál orvosnál vele, akkor csak tudod, mi a baj!

Mit javasolt?

2011. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az orvos nem talált semmit és azt mondta hogy szerinte még nem nőte ki én is csodálkoztam és voltam vele pszihológusnál és ő sem tudot semmit és nem javult és most csak várunk de én meg nem értek hozzá
2011. márc. 7. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia


Ne állj meg addig menj amíg elfogadható választ nem kapsz, mert amiket eddig kaptál az nem válasz. Biztos, hogy nem érte valami trauma?

2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen orvosnál voltatok? Milyen vizsgálatokat csináltak a fiúnál?

Szerintem se elégedj meg a válasszal, főleg ha úgy látod, nem volt elég alapos a vizsgálat.

(Nem tudom, hol laktok de én a helyeden valamelyik bp-i vagy nagyvárosi gyermekklinikára az urológiára kérnék beutalót. Ha ott nem találnak semmit, akkor fognak olyan pszichológust ajánlani, aki találkozott már ilyen esettel.)

2011. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
rendes be utalóval voltunk a Jánosba ba és engem nem engedtek be vele és nem találtak semmit
2011. márc. 8. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!