Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktív gyereknél szokták...

Hiperaktív gyereknél szokták kérni, hogy délutánra már vigyétek haza a közösségből?

Figyelt kérdés
6 és fél éves óvódás.Fél ötig dolgozom ,ma szóltak,hogy a gyereknek sokkal jobb lenne,ha délben hazavinnénk,közöltem,hogy nem tudom megoldani,mert mindketten dolgozunk,nagymama nincs.A szájukat húzogatták ami nagyon rosszul esett,úgy éreztem,hogy elkönyveltek rossz szülőnek.
2011. márc. 7. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam "csak" hipermotil (túlmozgásos), de még egyszer sem kértek tőlem ilyet.

Ellenben azzal már megfenyegettek, hogy kirakják, ha sokat hiányzik... :(

2011. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Mégis mit képzelnek ezek? Az óvoda azért van hogy a gyerek ott legyen ameddig a szülő nem tud értemenni, avgy ameddig az gondolja.
2011. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Kirakják,mert sokat hiányzik? "


Talán azért,mert újra és újra meg kell szoknia az óvódai szabályokat.

Sajnos a legrendszeresebb oviba járással sem fog úgy viselkedni mint ahogy azt elvárnák.

2011. márc. 7. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy ez bölcsőde.

Első voltam.

Amúgy nem kell neki megszoknia újra, mindig örömmel, szívesen megy. És a gondózéni szerint egész nap ugyanolyan vidám marad. Imád járni.

2011. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen válaszold azt, hogy "higyje el, ha meg tudnám oldani, akkor ide se hoznám, tekintve, hogy mennyire szivesen foglalkoznak vele, akiknek ez a munkájuk. De sajnos nem tudom megoldani, ezért kell ide járnia, erre találták ki az óvodát tudtommal."
2011. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:maximálisan egyet értek Veled!Ez frappáns,ám cseppet sem bántó megjegyzés!A kérdezőnek:ne hagyd Magad,és ahogy az előttem válaszoló tanácsolta diplomatikusan ugyan,de vágj vissza!
2011. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak beképzelem ,de éreztetik velem,hogy jól kiszúrok velük a gyerekem odajáratásával,már-már szégyenkezve merem vinni,megalázkodva.
2011. márc. 8. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyet nem mondhatnak az óvodának vannak kötelezettségei az ovónő pedig inkább, szedje elő, hogy mit tanult a hiperaktivitásról és alkalmazza, akkor nem lesz a gyerekkel baja. Ne haragudj felháborító és nagyon sajnálom, hogy ilyet egyáltalán mernek mondani!

2011. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Majd belenyugszanak. De nem értem, ha 6,5 éves a gyerek, akkor miért most lett probléma, eddig nem oda járt? Már csak pár hónap és iskolás lesz...
2011. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nemrég kapták meg a szakértői véleményt,hogy hiperaktív és ezért mondták,hogy egy hiperaktív gyereknek sokkal jobb otthon,mint követelményeknek megfelelni reggeltől -estig.

A pszichológus is ezt mondta,hogy vigyem haza délben,bele is írta a véleménybe amit megkapott az oóvoda.

2011. márc. 8. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!