Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nincs lelkifurdalásod miután...

Nincs lelkifurdalásod miután elvered a gyereked? Férjetek mit szól ehhez?

Figyelt kérdés

most keveredtem ebbe a kategóriába és döbbenten látom, hogy minden 4. kérdés arról szól, hogy veritek a gyereketeket.

a kedvencem, hogy melyik kézzel kap? elég nagy baj az, hogy "anyuka" lusta nevelni a gyerekét ezért inkább jól elveri mint szódás a lovát de előtte még azon filózik vajon melyik kézzel verjem el ma???


a másik "anya" azzal büszkélkedik, hogy fakanállal veri a 2 éves gyerekét de milyen szuper ember mert nem idegből üti! basszus legalább idegből ütné azt a szerencsétlent, hogy legyen mire fogni és utána bújjon el.


én ha megverném a gyerekemet tuti a férjemtől kapnám vissza! és még utána szembe is köpném magam!


persze, nem arról beszélek, hogy valaki néha a gyereke kezére csap. vannak dolgok mikor kevésbé fájdalmas egy kézre csapás mint a rosszaság következményei. és így talán megtanulja.

(nálunk akkor volt ez mikor pici volt és a konnektorba matatott. 3. után megtanulta)


2011. ápr. 14. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj...

Én elég sokat olvasgatom ezt a kategóriát, de ilyen "jól elverem" esetekkel nem igazán találkozom.


Megtennéd, hogy linkelsz pár ilyen kérdést?

2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

itt van, a kérdésem alatt pár sorral!

Nézd meg melyikre érkezett sok válasz, azok elverős kérdések :S

2011. ápr. 14. 15:18
 3/15 A kérdező kommentje:
most ki van emelve az amelyikben egy anya büszkén meséli, hogy fakanállal verte el a gyerekét...de nem ám idegből!
2011. ápr. 14. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Hát ilyen nincs...ű

A szemem gúvad ki, de semmi ilyet nem találok.

A kiemeltek közül meg lövésem sincs, melyik lehet az.

2011. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
egyetlen egy kérdés van kiemelve :O
2011. ápr. 14. 15:33
 6/15 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 14. 15:35
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Én megértelek. Engem már teljesen kiakaszt, ha ilyen kérdést látok, és egyre több az ilyen kérdés. Mintha az elverős anyuka megerősítést várna, hogy de jól csinálom, hogy megütöm a gyerekemet, ahelyett, hogy mást találna ki büntetésül a verés helyett.

Lehet lepontozni szadista anyukák, rajta, rajta!

2011. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Köszi, végre meglett a kiemelt (többit most nem kerestem) - a főkategórián belül néztem, ott meg nem azok a kiemeltek.


Elverés, rácsapás, elfenekelés, fakanállal verés...

Egyiknek sem vagyok híve, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem csaptam még rá a gyerekeim fenekére, kezére.

Most elgondolkoztam, lehet, hogy az én kézrácsapásom jobban fájt nekik, mint a fakanalas anyuka gyerekének a pelenkás fenékre suhintás?

Nem tudom...

Nem szeretek kategórikusan állást foglalni az ügyben. Persze azt mélységesen elítélem, ha valaki rendszeresen és brutálisan veri a gyerekét, agresszív vele.

De egy-egy kéz-fenék ráütéstől a kellő pillanataban még egyik gyerek sem lett lelki sérült. Ahhoz több kell, nem is biztos, hogy agresszió, elég hozzá egy lelkileg labilis, idegroncs szülő. Aki mellesleg lehet, hogy nem is veri a gyerekét soha...

2011. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Engem folyton lepontoznak,úgyh már csak ritkán válaszolok ezekre a kérdésekre.4 gyereket nevelek,a kicsik is elmúltak már 5 évesek.Úgy próbálom nevelni őket,h ne a büntetés lehetősége riassza el őket a "rossz" dolgoktól,hanem az,h tudják,ez rossz,és ezért meg ezért nem csinálunk ilyent.Azt szeretném,ha a saját józan eszük tartaná távol őket ezektől,és nem engem lesnének közben,h figyelek-e,vagy pont nem,és lehet próbálgatni.

A lényeg:nem verem őket,nem ütöm meg,nem csapok rájuk,se kicsit,se nagyot.Lehet,h szerencsém volt,de sosem volt probléma se konnektorral,se tűzhellyel,se hasonlóan életveszélyes dologgal,elmondtam,nem csinálták.Persze türelem kell,az ember 100x elmondja,de ha a gyereket -amíg nem tudja átgondolni a dolgokat-,az motiválja,h örömet szerezzen az anyjának/apjának-és a legtöbb gyereket motiválja-,akkor már a korai időkben is működik.Szégyellném magam,ha egy térdemig érő kis emberrel szemben az egyetlen "fegyverem" a fizikai fölényem lenne.

2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Végre még valaki, akit felháborítanak ezek a kérdések! Akinek nincs kedve keresgélni, annak kigyűjtöm az utóbbi napok termését:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..


Most hirtelen ennyi. Szerintem ugyanaz az aberrált teszi fel ezeket a kérdéseket. Pár hónapja olyan is volt, hogy meséld el részletesen, milyen volt, amikor téged vertek kiskorodban, miért kaptad, mennyire fájt, sírtál-e. Akkor a lehető legkomolyabban arra gondoltam, hogy valami perverz állat élvezkedik erre otthon.

Nem vagyok álszent, én is csaptam már a gyerek kezére, de nem erről szoktunk beszélgetni az anyukákkal a játszótéren.

2011. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!