Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tényleg ideggondozo kell a...

Tényleg ideggondozo kell a kisfiamnak? Kisfiam most volt 2 éves, kellet mennünk a 2 éves védönői szürésre, sajnos a kicsim még nem beszél mondatokban pár szavat mond de azt tisztán.

Figyelt kérdés
Nagyon késön tanult meg menni is (14hónaposan)a veszéd hiánya miat a védönö azt javasolta hogy a gyermeket vigyem gyermekidegondozoba?de miért?mit tegyek?másik védönö akit ismerek azt mondja ne vigyem sehova majd elkezd beszélni,most mit tegyek?
2009. márc. 29. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én is az ovodába kezdtem el folyamatosan beszélni meséli mindig az anyukám és a szomszéd fiu már 2 évesen. Hát a szomszédfiu nem lett csak szakmunkás.
2009. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ajánlom az anya taníts engem könyvet letöltheted a mesefalva G-portál -rol
2009. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia

Csatlakoznék, nehogy ideggyogyiba vidd a gyereket. Az én kisfiam sem beszélt ennyi idősen, és most már mindent mond. Ha látod a fejlődést tuti semmi baja. Biztosan mond mindig vmi újjat mégha nem is hibátlanul. Nyugi

2009. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem semmi ez a védőnő!Elég érdekes,hogy ilyen okos ötleteket ad!Az én lányom két és fél évesen kezdett el mondatokban beszélni!Úgyhogy nincs miért aggódni!
2009. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én fiam semmit nem mondott,nem gügyögött. 2 éves elmúlt amikor hirtelen elkezdett beszélni folyamatosan. Azóta sem hagyta abba. :)

De azért kíváncsi vagyok,hogy mi lett a történetetek vége.Ha gondolod megtalálsz az iwiw-en a Kőrösiné Erika epilepsziával elő gyerekek címen

2009. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!