Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek kaphat guttalax...

3 éves gyerek kaphat guttalax cseppet? Mennyire hatásos? 5-6 naponta kakil, hiába minden. Kipróbálhatjuk ezt a cseppet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Aszalt szilva vagy a leve használt a kislányomnak, ha szerencsés vagy és megissza.
2011. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
16.04-nek. Képzeld, voltunk orvosnál, nem segített, elég bunkó volt, kerestünk másikat, azóta megoldódott a dolog, nem kellett a guttalax, csak érdekel a többi anyuka tapasztalata, sajnos sokan vannak hasonló helyzetben.De te is biztos tudod ezt, hisz sok gyereked lehet.
2011. aug. 5. 09:33
 13/36 anonim ***** válasza:
és végül hogyan sikerült megoldani? Mi az, ami használt? Remélem, már jól van a kicsike!!
2011. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Az én kishúgom (3éves) is ezzel a problémával küzd... Az orvos nekünk se segített, kapjon laevolacot stb... Glicerines kúpot ajánlott, elvileg az percek alatt hat. Próbáld ki, hátha... Amúgy a savanyúkáposzta leve is segíthet talán...
2011. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Jobban van szerencsére, kap sok gyümölcsöt, iszik, sétálunk nagyokat és nem idegeskedek. Adom neki a székletlazítót is.
2011. aug. 5. 13:22
 16/36 anonim ***** válasza:
Nekünk a homeopátia segített. A visszatartásban szerepet játszik (nálunk, lehet, hogy más kisgyereknél másképp van, nem tudom...) az anyától való elszakadás nehézsége - ezt homeopata orvos mondta - Nux vomica 15ch
2011. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 vaszily katalin ***** válasza:
valami felszivodási progléma lehet.eszik.fözeléket .s legaláb napi 2szer levest ebéd vacsi.vashiány,? esetleg.joghurtot szereti.tejérzékenység?vizsgáltasd ki.dokival.gyerekkoromba énis nehezen kakiltam.szapant nyomtak a fenekembe.de ezt ne probáld ki nagyonrosz.szerintem vallami ásványi anyag nem szivodik fell.
2011. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Figyelj, nekem évekig gondom volt a székeléssel, és ezt használtam. Viszont a picikével nagyon kell vigyázni, mert ha túladagolod, iszonyatos görcsöket tud okozni. Próbáld 3 cseppel, ha nem segít, két nap múlva adj 2vel többet, addig mig rá nem jössz a jó mennyiségre. Arra figyelj, ha este adod, éjjel fog rájönni a kakilás, de az talán jobb, mintha nappal kapná, mert átalussza a hascsikarást és csak arra ébred, hogy menni kell, vagy akár adj rá pelust kivételesen. Viszont!!!!! erre is rá lehet szokni, úgyhogy mellette próbálj meg préselni szilvalevet, vagy sárgabarack levet, de ne dobozosat, hanem valódit. Ha mást nem, hámozd le és botmixerrel zúzd össze és hígítsd mondjuk gyümölcsteával.....a víz kicsit bekavarhat, ha érzékeny a pici gyomra. Én így gondolom, de lehet másnak jobb 5lete van. Remélem beválik!
2011. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Sajnos visszatérhet. Az én 5 éves fiam 3 hónapos kora óta szenved. Először glicerin kúpot kapott. A laevolac semmit nem ért. A Guttalax jó, de csak 2 nap után hat. 4 cseppet kap belőle 2 este, harmadnap van eredmény. Lehet kapni még élelmi rostot a patikában, amit meg kell innia. Az aszaltszilva levet ajánlották, ami elég drága, ráadásul utálja a szilvát. Most tejmentes diétán volt 2 hónapig és minden nap volt széklete. Mára újra szorulása van, 1 héten egyszer székel. Szóval a tej is ludas volt.
2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Magyar Vagyok válasza:
0%

Elég sügér egy szülő lehetsz ha idegen emberektől a neten kérdezed meg...

Amúgy meg vidd el a gyereket orvoshoz ő tudja a megoldást.

2011. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!