Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek kaphat guttalax...

3 éves gyerek kaphat guttalax cseppet? Mennyire hatásos? 5-6 naponta kakil, hiába minden. Kipróbálhatjuk ezt a cseppet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Képzeld, több orvosnál is jártunk már. Csak nem gondolod, hogy nem viszem el????? Mekkora észlény vagy te is...
2011. aug. 9. 14:53
 22/36 zsofi89 válasza:
szia! az én picikém csak párhónapos volt de szintén hasonló problémával szenvedtünk az orvosunk javasolta a guttalax cseppeket de hálistennek nem volt rá szükség csak tápszertváltottunk. Az elozo válaszok közt olvastam hogy adj neki rostos gyumolcs levet ill gyumolcsot az segithet és mindenféle képpen kérdezd meg a gyerekorvost a cseppekröl.
2011. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Én évek óta szenvedek a székrekedéstől. Ami nekem bevált, az a zab reggelire. Ne várj tőle csodát. Legalább 4-5 napig kell ennie a gyereknek mire elindul valami.

Ha van mikród, akkor a zabpelyhet öntsd fel tejjel (legalább kétszeres mennyiséggel), adj hozzá cukrot, fahéjat, vagy kakaót. De bármilyen gyümölcsöt is adhatsz... Finom, és a gyerek is szívesen fogja enni.

Nem kell drágát venni. Én a Sparban szoktam venni 170 Ft-ért.

2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Az elengedéssel lehetnek problémák, te nem tudod őt elengedni, lehet, hogy ő téged nem.

Azzal, hogy emiatt idegeskedsz, még rosszabbá teszed.

2011. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
nekem a körte használódott be...
2011. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszi minden kedves hozzászólónak,hogy írt!! Azóta már rendeződtek a dolgok. :-)
2011. aug. 13. 12:52
 27/36 anonim válasza:
0%

Szia, a válaszok közül sok jó, pl. a sok gyümölcs, gyümölcslé, főzelék, nagyobb korban kb 5 évestől cappucino, de az én fiam már 16 éves, és hetente csak egyszer van széklete. Mikor kicsi volt, én is sokat idegeskedtem, sok mindent kipróbáltunk. Fentiek egyszer-egyszer segitettek, de a probléma maradt. Be kell látni vannak ilyen emberek, /gyerekek/

Ez pszichés alapon van, ezért természetgyógyász, aki tényleg az, segithet, ha a gondolkodását változtatja meg a gyereknek. Két éve edz a fiam, s ha már tele vannak a belei, edzésre nem akar ugy menni, fejben el tudja dönteni, hogy most lesz széklete, és lesz.

Ennyit az én tapasztalatomról. Sok a kinlódás, a beöntés rossz, hozzászokást okoz. És egyet ne tegyetek! Orvoshoz ne vigyétek!

2011. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 vaszily katalin ***** válasza:
66%
nem kell ezel senkit bántani ha itt szerzi tapasztalatait véleményeit.régen kapálás közbe vol az eszmecsere.vagy kint a padon beszélgetve vol régebben.na az én gyerekem max 2 -3 naponta kakilnak . 8és 9 évesek a fiaim.valamikor ráulnek és nem jön semi ilyenkor szoktam nekik adni egy pohár vizet s megindul.elég a folyadék bevitelük?mozog eleget,?és proibitikus dolgot eszik.joghurot.pl.fözelék.sok sikert jo egészséget.
2012. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó hozzászóló!! A doki szerint napi másfél litert kéne inni a gyereknek, hát ennyit nem iszik, talán 8 dl-t most télen. Nyáron többet. Főzeléket se szereti, régebben viszont ette. A gyümölcsöt, joghurtot megeszi.
2012. febr. 14. 22:33
 30/36 A kérdező kommentje:
EZ A GUTTALAX CSEPP EGY NAGY ÁTVERÉS, SZEMÉT, SEMMIT SE ÉR,AMÚGY IS UTÁLOM, HA HASHAJTÓT KELL ADNI A GYEREKNEK. EGY DOKI IS TANÁCSOLTA, HOGY EZT ADJAM, DE SEMMIT NEM HASZNÁL. NAGYON BÁNOM, HOGY PÉNZT DOBTAM KI RÁ....
2012. ápr. 1. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!