Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek kaphat guttalax...

3 éves gyerek kaphat guttalax cseppet? Mennyire hatásos? 5-6 naponta kakil, hiába minden. Kipróbálhatjuk ezt a cseppet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Nehezen engeded el a pénzt? Mivel vagy még így? Vajon mi köze ennek a gyerek szorulásához?
2012. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Csak mérges voltam, azért írtam. Tök mindegy. Ez van, meg kell oldani.
2012. ápr. 2. 12:59
 33/36 anonim ***** válasza:

2 éves kora óta küzdünk a székrekedéssel. Laevolactól neki sincs sőt már a glicerines végbél kúptól sem. Mi most próbáltuk ki a Guttalaxot, durván ment tőle a hasa. Szerintem lehet adni, bár úgy van írva az útmutatóban hogy 4 év alatt orvos utasítása szerint.

Nekünk korpát ajánlották, amit pudingba, joghurba, kakaóba, tejbe stb. keverve naponta reggel egy teáskanálnyit kell adni. Most kezdtem el neki hát remélem beválik.

2012. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Noe2013 válasza:
Sziasztok ! Nagyon rég szenvedek én is kisfiammal :( 4 éves lesz ,mindent kiprobáltunk már:( homeopátiától kezdve mindent.De sajna a probléma nem oldott meg.Aszaltszîlva levet ajánlom még ,az egy ideig bevált.
2018. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Noe2013 válasza:
Igen kedves komentelő ,aki azt írtad,hogy a hőlgy aki ide írt elkeseredésében,szerinted szerepel?Biztos ,hogy volt orvosnál ,mint ahogy mi is,ők nem tudják megoldani a problémát!!!Csak felnyulnak a gyereknek,meg beőntést adnak ,ellátnak tanácsokkal,ami semmit nem ér !!!Pont! Soha ne tudd meg ,milyen érzés amikor tehetetlen vagy! A gyerekek filóznak ,hogy hová megy a kaki ,van amelyik agyal ezen ,van amelyik nem .Szóval lelki !!! Te szerepelsz ! Rugjál bele a földön fekvőbe !Gratula!
2018. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A kérdés kiirása óta felfedeztek már esetleg bármit, ami megoldja egy 3 éves székrekedéses problémáját? :(
2019. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!