Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan reagáljam le a dolgot?

Hogyan reagáljam le a dolgot?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban két fiú van (3,5 és 5 évesek) az én fiam 3 éves, semmi gond nem volt, játszottak, vitáztak mint minden gyerek, három napja megtiltották hogy átmenjen miszerint az én fiam miatt vannak a hibák, holott az ő gyerekeiktől tanulta el a legtöbb rosszaságot. (anya buta vagy... anya hülye.. köpködést... soha előtte nem csinált ilyet, csak miután velük játszott) Bevallom az én fiam sem a legjobb gyerek, de csak annyira mint minden ebben korban lévő gyermek, kicsit hisztis, ellentmond néha... De hogyan magyarázzam meg egy 3 évesnek hogy nem szívesen látják most már őt ott? Mit tegyek?
2011. szept. 6. 09:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként amint megtörtént ez a dolog, 3 napig távol tudtam tartani a kicsit tőlük. 4 nap mindannyian kint voltunk amikor a fiam megkérdezte hogy át mehet e mondtam neki hogy nem mert úgy is megyünk vacsizni... próbáltam terelni. Erre a szomszéd férfi tagja beszólt hogy én vagyok túl érzékeny nem kell ezt olyan komolyan venni... na most akkor mi van???


közben rájöttünk a férjemmel, kicsit irigyek ránk (és ezt nem beképzeltségből mondom)

2011. szept. 15. 13:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó hozzá szóló.akkor most mi van,mit nem kell komolyan venni,hogy a felesége kidobja a gyerekedet tőlük vagy mi?

Kérdezd már meg a férjet,hogy most akkor mit is akarnak?

Mit kell komolyan venni és miért?Vagy csak épp megvolt a feleségének és senki -semmi nem volt jó neki,egy gyerekkel nem lehet így játszani,hogy most nem mehet örökre most mehet...vannak olyan szituk tény mikro az ember szívesen marad egyedül és nem kívnája más társaságát,de akkor sem zavarják haza a gyereket,hanem ax megkérik,hogy vigye el.Ha jól értem neked a 3éves gyerekedet egyedül haza zavarták?Milyen anya az ilyen aki más gyerekét így ennyi idősen ,felelőtlenül egyedül elengedi--még ha csak 50méterre is,de te nem tudsz róla!!!!Én tuti neki esnék!

Hogy bízzál meg így benne tovább,lehet nem is figyel rájuk..sajnos nekem sok ismerősöm ilyen..és bevallom én elítélem emiatt őket,mert egy 3-4 éves gyereket ne hagyjanak őrizetlenül és ne zavarjanak haza egyedül..

2011. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!