Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak a gyermekemmel,...

Mit csináljak a gyermekemmel, annyira lányos fiú?

Figyelt kérdés
Balázs a kisfiam most nyolc éves. Nagyon bánt, hogy még babázik, olyan lányos játékokkal, mint a barbibaba. Az iskolában csak lányokkal barátkozik, a fiúk kiközösítették maguk közül. Sokszor felveszi a nővére bugyijait, s most a rózsaszín bugyi a kedvence. Nem érti meg, hogy a rózsaszín lányos szín. Már annak örülnék, hogy ha csak nem rózsaszín, hanem pl. citromsárga lenne. Már felvette a nővére szoknyáját és harisnyát is és a nővérével babázgatnak egész nap. Mindketten a női szerepet játszák és úgy látom nem csak játék közben. De nem káros ez egy nyolc éves kisfiúnak?
2008. márc. 17. 08:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Bár már régen írtad ki a kérdést,azért írok.

én is ilyen voltam,otthon felvettem a lány kopogós cipőket,meg minden. babáztam stb..

de így éreztem jól magam.

de most már kamasz vagyok,másképp látom a dolgokat. =)

17 F

2010. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
13%

elég régen vlt már kinőtte? mert ha nem próbáld meg azt hogy nem veszel neki lányos ruákat nem engedd meg neki ezeket a lányos dolgokat soktasd át a fiú létre

ha faluban laktok és van jó nagy kert kapálni küldd ki én is ilyen voltam anno és így szoktattak le nem csak kapálás bármi amit a fiúk zoktak csinálni természetesen jóljöne neki 1 férfi az életében az biztos sokat segítene én is apa nélkül nőttem fel de nekem itt volt a keresztapám... szerencsére

2010. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
100%
Én pedig fiús lány voltam ,ennek ellenére barbiztam és fiunak is néztek , a hangom is olyan volt aztán 11 éves korom után lány lettem:)
2010. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
66%
Megoldódott a probléma?
2011. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
55%

mizu? :D

kinőtte már ezeket?

2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldódott meg. :(
2011. szept. 20. 09:10
 27/42 anonim ***** válasza:
14%

wow :O


akkor ha jól számolom,most lehet kb 11-12 éves


sajnállak :S


de ahogy az egyik válaszoló is írta,ha elkezd tényleg kamaszodni,biztos kinövi ezeket :)


13l

2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy a lány osztálytársainak így akar tetszeni, mert most a lányos fiúk a menők. Ez igaz lehet?
2011. szept. 20. 17:18
 29/42 anonim válasza:
71%
Kérdező! Te az anyuka vagy az apuka vagy?
2011. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez kimagyarázás, amit a fiad mondd, én nem hallottam arról, hogy mostanság ez divat lenne. Várj még háthogy ha megfiúsodik, ha nem akkor mellé kell állj, és feltétel nélkül elfogadd Öt olyannak, amilyen!!
2011. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!