Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Folyton pisilni jár. Kényszerb...

Keditt kérdése:

Folyton pisilni jár. Kényszerbetegség?

Figyelt kérdés
6 éves fiam folyton pisilni jár.Észrevettem,hogy lelki eredetű a dolog mert amikor az apuka német országba ment egy hétre,aznap este mikor indult,a pici 2 percenként pisilni ment,hiába nyugtatgattam a végén már fel sem állt a wc-ről és sírt,hogy még mindig kell neki azóta is sűrűn jár pisilni,ha indulunk valahova és már fel is öltöztünk Ő még 3-szor elmegy wc-re,lefekvés előtt is többször pisil van,hogy 6-7-szer is mielőtt elalszik.Látom rajta,hogy zavarja de kénytelen menni,ahogyan Ő mondja:"de kell..."Ha viszont el van foglalva akkor kevesebbszer jár.Ezért gondolom,hogy kényszeres pisilő lehet :(
2011. nov. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kényszeres. Én előbb kivizsgáltatnám, és kizárnám a szervi problémát.
2011. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az lesz.8.-ára van időpontunk dokihoz.
2011. nov. 4. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányomnál volt ilyen,igaz kicsit idősebb volt már.Reggel nem tudtunk elindulni az iskolába,mert nem akart leszállni a wc-ről és azon aggódott,hogy mi lesz,ha bepisil az úton.Bárhová mentünk,indulás előtt sokszor ment pisilni,volt olyan,hogy csak akkor jött velünk,ha kész tervet adtam elő neki,hogy hova tud elmenni pisilni. Hát szörnyű volt.Egy pár hét volt nagyon durva,utána egyre jobb lett.Szervi baja nem volt(szerencsére),lelki eredetű volt.Sok-sok türelem és megértés kell hozzá.Kinőtte,most 13 éves lesz,pár éve már nincs semmi gond,igaz van hogy 2-3-szor elmegy pisilni indulás előtt,de nem görcsöl,nem fél-csak ez a "szokása"megmaradt.Remélem nálatok is "csak" ez a probléma.Kitartás és hidd el,hogy úgy érzi tényleg kell neki,vedd komolyan és próbáld megnyugtatni.Ha 5-ször megy,akkor annyiszor.Időbe kezdjetek indulni bárhová,hogy ne kelljen sürgetni.Remélem átvészelitek ti is ezt az időszakot.
2011. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Hát, most mondanám, hogy akkor apa ne menjen el Németbe, de ez nyilván nem ilyen egyszerű... :S

Pedig te is írtad, hogy úgy sejted, amiatt lehet.

2011. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy felfázot???
2011. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!