Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyerekek szülei? 2...

Autista gyerekek szülei? 2 éves korban láttatok már valamit a babán?

Figyelt kérdés

Az én fiam két éves nem beszél, de megérteti magát, ha adok neki utasításokat egyből megcsinálja, viszont 3x kell szólni, mire figyel a nevére lehet vele játszani, viccelni, nevet sokat. De idegen emberek között se hall se lát. Nincsenek dühkitőrései, sem megrögzült szokásai segítenétek? köszönöm

lehet csak figyelemzavar,


2011. nov. 16. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

lehet csak egy 2 éves gyereked van!!!!!


az autizmusnak ezer fejtája van és abbol is erösebb gyengébb stb... ezt rögtön még egy szakember sem tudja megmondani.

nem pedig itt anyukák akiknek szuper gyerekeik vannak.


amit leírtál normál egy 2 évesre. ha neked valami nem stimmel, egyszerüen besétálsz a gyerekorvoshoz, elmondod a problémádat aki tovább küld a megfelelö szakorvoshoz.

2011. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2011. nov. 16. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a kisfiaddal semmi az égvilágon nincs! Teljesen normális a leírtak alapján! Az én fiam sem beszél, megérteti magát. Ha aggódsz, ahogy az előttem szóló írta, menjél el vele orvoshoz! :)
2011. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia!Az én kislányom is 2 éves,nem beszél egy szot sem,nem is igazán érti meg amit kérek töle,a nevére nem hallgat.

Még sok aproság van,ami miatt most kértem idöpontot,h megnézzék.

2011. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látszik igen.

A barátnőm testvérének a lányán látszott, hogy valami nincs rendben, egyébként teljesen normális kislány volt, szót fogadott, nem voltak dühkitörései, kommunikált, én is vigyáztam rá hosszabb ideig és semmi gondom nem volt vele. Nagyon okos kislány volt. De valahogy furcsa.

És mondta barátnőm, hogy autista, de nem kifejezettek a tünetek, de nagyon nagyon vigyázni kell vele, mert bármikor előjöhetnek egy inger hatására vagy oda kell figyelni például a higanyra, nehézfémekre-mert lehet belőle klasszikus esőember.

2011. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősöm kisfia majd 3 éves volt, amikor elkezdett beszélni, próbálták úgy kezelni, mintha nem lenne gáz, de azért féltek a dologtól, hogy miért is van, de nem csináltak olyat, hogy éhes vagy, jó kapsz enne, ha ezt vagy azt mondod, sok helyen látok ilyet..... Most tökéletesen beszél, 4 éves lesz és bepótolja a dolgot, néha túlságosan is:) Persze nem tudta megértetni magát az idegenekkel, míg nem beszélt, így nem is foglalkozott velük, de most nem csinálja azt, mint sok hasonló korú, nincs szégyenlősködés, hihetetlen nagy dumája van, legutóbb a párommal (akkor látták egymást előszőr) kezet fogott, bemutatkozott, megdícsérte a páromat, hogy szépen bemutatkozott, ügyes volt, majd elmesélte neki, hogy ő már fél és 3 éves, iskolábajár és ha ügyes lesz, akkor villanyszerelő lesz belőle:) Ilyen túlzás ugye bele fér ennyi idősen, de láthatod, hogy szerintem, minden ok a gyereknél!!!!! Ne aggódj
2011. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat 2 évesen diganosztizálták autizmussal. Amit leírtál a fiadról, még nem enged autizmusra következtetni.
2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!