Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktív gyerekek anyukái!...

Hiperaktív gyerekek anyukái! Tegnap éjszaka nem hallgattátok a rádiót, nagyon érdekes volt és megnyugtató?

Figyelt kérdés

Neo Fm rádióba Sütő Csaba nevű egyén beszélt. Ő gyerekkorában hiperaktív volt, de mivel akkor ez mint fogalom nem létezett szimplán ő volt a rossz gyerek meg ami jelzőt el lehet képzelni. Értitek. Jelenleg ő tart mozgásterápiát ugyanilyen problémás gyerekeknek. Jó mi? Középiskolában még megbukott, viszont tanítóképzőt végzett. 5-6 éves korától sportol, úszik, ökölvív meg még valami, nem emlékszem (az a baj kocsiban hallgattam és közben a fiam csiripelt). most olvasom a honlapot én is, Különlegesekért Alapítvány az ő alapítványuk.

Olyan jó volt hallgatni, hogy egy hiperaktív gyerekből milyen felnőtt lett.

Ja még mondta, hogy oxigénhiánnyal született és ez okozta a problémáját.

Gondoltam megosztom veletek!


2011. nov. 24. 09:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként megtaláltam a honlapjukat is, nagyon bánt, hogy ennyire messze vagyunk. De majd írok neki levelet, hátha tud valami okosat mondani.

Felbuzdulva arra, hogy ő mondta a sportnak köszönheti, hogy nem "kallódott" el, hát beírattam tegnap úszásra a fiam. Te már szerintem tudod, hogy ő lovasterápiára is jár (gyógytornászunk látta azóta és azt mondta jó hatással van rá), még emellé elviszem úszni, aztán majd látjuk. Bár anyagilag nagyon húzós lesz, már a lovaglás az, de inkább eszek zsíros kenyeret, annak reményében, hogy rá jó hatással lesz.

Néztem a tábort majdnem 30ezer ft 4 napra.

2011. nov. 25. 14:48
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát te ritka agresszív és rosszindulatú ember vagy, én is emlékszem rád más kérdésből, már akkor is szörnyűlködtem és eldöntöttem tényleg lehet benn valami, hogy az amerikai iskolai tömeggyilkosok hiperaktívak,és ha ilyen egy hiperaktív gyerek családja, akkor küzdeni kell, hogy minél távolabb legyenek az egészségesektől, mert ennyi gyűlőlet csak mérgezi a környezetet.

Bocs, hogy hozzád szóltam.

2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Atyaég...


A válaszom a 92%-os kedves válaszolónak szólt!

2011. nov. 25. 19:31
 14/18 A kérdező kommentje:

Még annyit tudok ajánlani, hogy ismerek néhány neurológust, pszichológust, pszichiátert, gyógypedagógust (tudod ezt azért mert ilyen rossz családja vagyunk a gyereknek), szóval ha gondolod küldök neked elérhetőséget, mert látom sok benned a keserűség, gyűlölet, és még az értelmezéssel is gondjaid lehetnek, ha ilyet írsz. Nem is tudom kit kéne elkülöníteni, már bocs...

De gyors írd az email címed, mert hamarosan törölnek téged, hisz provokálás senkinek sem kell!

2011. nov. 25. 19:38
 15/18 anonim ***** válasza:

"Hát te ritka agresszív és rosszindulatú ember vagy, én is emlékszem rád más kérdésből, már akkor is szörnyűlködtem és eldöntöttem tényleg lehet benn valami, hogy az amerikai iskolai tömeggyilkosok hiperaktívak,és ha ilyen egy hiperaktív gyerek családja, akkor küzdeni kell, hogy minél távolabb legyenek az egészségesektől, mert ennyi gyűlőlet csak mérgezi a környezetet.

Bocs, hogy hozzád szóltam."


Te nem lettél megszólítva a kérdésben,téged nem kérdezett itt senki...maradj is tőlünk távol,semmi szükségünk a szakszerűtlen ,ellenségeskedő válaszaidra,provokációidra!!!

A gyűlölet és a rosszindulat pedig leginkább nálad fellelhető.

2011. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem én nyitott voltam, de egyre inkább meggyőződésem, hogy ti tényleg betegek vagytok és a gyerekeitek is azok, nemcsoda egyébként, hiszen a gyereknek valakitől örökölnie kellett a degenerációt.

És távol maradok, és távol tartom a gyerekeimet is, mert ilyen emberekkel jobb nem keveredni. Bár elgondolkodtam rajta, hogy a hiperaktívak is emberek és joguk van emberi közösséghez, de egyre inkább meggyőződésem jobb, ha nem a körzetes kisegítőbe viszem, ami tele van a gyerekeitekkel, hanem inkább egy jó magániskolába. Elképesztő egyébként amikor szünetben kiengedik az állatkákat a játszótérre, akkor is inkább ott hagyjuk és elmegyünk egy másikra, de most már tudom, jól gondoltam.

Távol maradok, de ti is tartsátok távol magatokat és ne ríjjatok az integrációért, meg a gyerekemnek joga van és miért állnak így hozzánk a szülők meg óvónénik az oviban, iskolában...

Hát ezért, mert szeretnék távol tartani magukat tőletek, de ti furakodtok, mint a piócák és mérgezitek a világot.

2011. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szánalmas de egyben nevetséges is! De tudod mit, add ki magadból, de kívánom hogy ennél nagyobb örömöd az életben se legyen!!!Legyél ettől boldog. Ja igen és nagyon jól gondolod a magániskolát, hidd el ott a helyetek. Még annyi, hogy a kisegítőben a gyerekek szünetkor nem mennek a játszóra, de látom nagyon tájékozott vagy.

Hát sok boldogságot neked a mások provokációjához, remélem ez okozza neked az életben a legtöbbet, hisz többet nemigen érdemelhetsz,

Csak nagyon rosszal kezdtél mert engem nem tudsz felhúzni, szóval csapogathatod a lengőajtót:-)))))

2011. nov. 26. 12:29
 18/18 anonim ***** válasza:

"Távol maradok, de ti is tartsátok távol magatokat és ne ríjjatok az integrációért, meg a gyerekemnek joga van és miért állnak így hozzánk a szülők meg óvónénik az oviban, iskolában... "


Azt egyenlőre még nem te fogod eldönteni,hogy mi honnan tartjuk távol magunkat ,továbbra is képviselni fogjuk a gyermekeink érdekeit természetesen.


Nagyon nagy téveszméid vannak a hiperaktivitással kapcsolatosan , de csak maradj is meg náluk,higyj amit akarsz.


Ha minden áron veszekedni akarsz valakivel ,akkor sajnálom nem segíthetek...próbálkozz máshol a provokálással.

2011. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!