Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 10 éves lányom rendkivül...

10 éves lányom rendkivül akaratos, agresszivan viselkedik, dobál, rugdosódik olyan könyvet keresek ami segit hogyan kezeljem ezeket a helyzeket, esetleg tanácsok? Rokkant vagyok ezt hozzáteszem

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy csak nehezebben találod meg vele a hangot. AZ agresszív viselkedés csak tünet, valami bántja a lelkét, emiatt ilyen.

Van egy jó könyv, ez mindenképpen csak segíthet:


[link]

2010. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy az ilyen viselkedés a szülő hibája,inkább megadtam mindent neki csak ne kiabáljon-amig panelba laktunk-most meg iszom a levét,köszi
2010. ápr. 27. 07:43
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha úgy érzed, elkapattad, mindent szabad volt tennie, változtass! Büntetés és jutalmazás! Ha normàlis, jól tanul, segit neked, takarit, stb, rengeteg dícséret és jutalom, de főleg dícséret, ha agressziv és szájjal, figyelmezteted, ha nem hagyja abba, büntetést kap, pl nem mehet biciklizni, ha nem veszi komolyan a figyelmeztetést, mond, hogy büntetésben van és hagyd el a vita helyszínét. Mindig ugy legyen, amit kimondasz, legyél halàl nyugodt és következetes. Állits fel szabályokat! Ha nem viselkedik, nincs új ruha, játék, egyebek. Ha ezt kimondtad, legyen igy! El kezd majd tisztelni, hiszen rájön, hogy a szavad úgy igaz, ahogy kimondod. Több közös programot szervezz vele, ne csak szülő legyél, hanem barát is.
2010. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyszerű tanácsok,köszönöm sajnos nem vagyok következetes beigérem pl. a csoki megvonást,de mihelyst jó lesz,már meg is kapja,ezen változtatnom kell!Üdv
2010. ápr. 28. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, nagyon jó!

2010. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
nézd meg a Lifenetwork-ön a szuperdada című sorozatot.Ott egy nevelőnő elmegy egy családhoz,és egy napig van ott velük.Sok érdekes dolgot mond.egyszer érdemes megnézni.
2010. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezek a hisztik akkor jönnek elő ha azonnal nem teljesitem amit akar,pszichiáter segithet ebben,mit gondoltok?Mert vagy teszem amit kér vagy jön a tombolás.legutóbbit a zuhanykabin bánta
2010. máj. 3. 07:50
 8/10 anonim válasza:
Adjál neki Xanaxot :) probléma letudva.
2010. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
gyógyszert nem
2010. júl. 12. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:
szuper jok ezek a linkek! en is koszi!
2012. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!