Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináltok a szökős totyogó...

Mit csináltok a szökős totyogótokkal (babahám esetleg)? Amint ajtót lát meglép (ne)!

Figyelt kérdés

Ma nagyon kiakadtam 2x is! Elsőnek a patikában a 2x-es nagy ajtón lépett meg úgy majdnem, h a belsőnél kiengedték a lányomat, amíg én fizettem. Végül a 2-on túl kaptam el, ahol éppen bejött vki.

Másodiknak a bolt 2x-es fotocellás ajtaján lépett meg szintén mikor fizettem - végül kint értem utol!

Boltba lemennem muszáj néha úgy is, h ő ott van. Végig rajta a szemem, de pénztárnál ugye muszáj pénzt számolni, árut elpakolni etc.

20 hós kislány anyukája


2012. febr. 14. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs kocsi, amibe bele lehet ültetni, akkor addig fel szoktam venni és úgy fizetni. Póráz a kutyáknak való.
2012. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem féloldalas hordozókendő félém volt. Abba volt a gyerkőc. Pikk-pakk ki-be tudtam tenni, és a két kezem szabad volt.
2012. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kocsiban nem marad meg, ha beviszem valahová, illetve ordít, mint akit nyúznak!:( Jó magas és már 14 kiló.

A féloldalas hordozókendőben meddig bírtad el/hány kilós volt a "csöppséged" :)?

2012. febr. 14. 12:29
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

A babahám nem póráz szerintem.

Én nem használnám, de szerintem nálatok lehet beválna. Nézd én inkább elviselném a könnyen ítélkező emberek goromba pillantását, mintsem, hogy baj történjen a gyerekkel.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy hogyan próbálod magad mellett tartani amíg mondjuk nem veszélyezteted az életét.


Egyébként 1X láttam használatban, az utcazene fesztiválon ahol rengeteg ember volt egy anyuka így vitte a 4 gyerekét. Mennyivel egyszerűbb, mint azon stresszelni, hogy vajon megtalálod-e ha elszaladt vagy lesz-e valami baja.

2012. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én most adtam el a féloldalas hordozókendőm, mert a 10 kg gyerekemet nem bírtam benne, illetve a gyerek se nagyon viselte el. Ha beletettem össze vissza forgolódott és ki akart "szabadulni".
2012. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtatok! Régen hordoztam én is, de a hátam nem bírta csak 1 éves/10 kilós koráig (mei tai). Ezért kérdeztem, h mennyi kilós gyerkőcöt bír el más anya!:)
2012. febr. 14. 13:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva amikor ilyen szökős volt, akkor csak olyan helyre mentem be vele, ahol van bevásárlókocsi :) Egy időben egészen szót fogadott, most megint elrohangál :S 28 hónapos amúgy, fiú. Patikában a fizetésnél is fogom a kezét, csak addig engedem el, amig muszáj. Általában akkor is nyomok a kezébe valamit, és magam előtt próbálom tartani, a pultnál. A póráz nekem nem tetszik...
2012. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nálam már a bevásárlókocsiban is kiabál és feszíti ki magát egy ideje.:( Kb. másfél percet bír ki nyugodtan!

A hám nekem sem az esetem, de vmivel magamhoz kell "láncolnom" egy két esetben,, mert megőrülök! _:)

Ja, a kezét sem engedi, h fogjam! Mikor járni tanult is csak kb. 2 hétig gyakorolt velünk -akkor is úgy, h ő nyújtogatta a kezét, h vezessük. Utána (és előtte sem engedte)meg mintha elvágták volna! Amint tudott járni rendesen máris önállósította magát.... Utcán/otthon, ha megfogom a kezét eldobja magát. :(

2012. febr. 14. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a lányom is ódzkodott a hámtól egészen addig, amíg a kétéves fia eltűnt a piacon annyi idő alatt, míg fizetett. Nem ment messze, csak felsétált a szolgáltatóház emeletére.Az egész piac őt kereste, azóta is emlékeznek rá, pedig 5 éve volt. A gyerek biztonsága az első. (Sokan egyébként azt hiszik, hogy olyan, mint a kutyapóráz :) )
2012. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
1.-nek: láttad már egyáltalán, hogy néz ki a babahám? Nem a nyakára rakják a gyereknek.
2012. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!