Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lelki probléma lehet? Ezért...

Lelki probléma lehet? Ezért kakil be a nagy fiam?

Figyelt kérdés

Elmúlt 12 éves a nagyfiam és bekakil!Voltunk vizsgálaton eddig szervi baja nics!Még hátra van a végbél tükrözés.Talán lelki?De mitől?Átlagos család vagyunk.Probálunk neki/nekik,mert tesó is van/mindent megadni!Mégis az anyám szerint vissza kellene költözni hozzájuk!/2éve nem lakunk náluk/

Volt már más is ilyen helyzetben?Mit csinálhatok még?Vigyem a gyereket pszihológushoz?



2012. febr. 17. 11:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mióta áll fent ez a jelenség és hol? Otthon csak, vagy suliban is ? Mindenképp vidd el pszichológushoz, mert valami történt, ami miatt így reagál.
2012. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
2-3 hete!Volt már úgyis,hogy úgy jött haza a suliból:( Most felnőtt pelussal megy suliba!
2012. febr. 17. 11:38
 3/28 anonim ***** válasza:

Valami csak történt 2-3 hete amit nem mer elmondani. Iskolában nem bántják? Vagy valaki nem fenyegeti?

Szerintem is azonnal pszichológus! Még nem vagytok elkésve, friss a dolog, ne húzzátok az időt.

2012. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha nincs szervi baj, akkor szorongás. A suliban minden rendben van? Nem szekálják az osztálytársak? A tanárok milyenek? Nem lehet, hogy történt vele suliban valami? Néha a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni.
2012. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen, pszichológus. Akár azonnal!
2012. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nap mint nap kérdezem,hogy van valami baj?!Az a válasza,hogy nincs problémája!Nem mond semmit!A tanárokkal nem hiszem,hogy problémája lenne!Szülőin sem mondanak rosszat a fiamról!Nem jó,de nem is rossz tanuló!És azerintem én sem vagyok túl szigorú vele!
2012. febr. 17. 11:46
 7/28 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges a költözés miatt?De már 2 éve?Ja,és köszönöm,hogy írtok:)
2012. febr. 17. 11:48
 8/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyasmi történt vele amit szégyell és ezért nem tud megnyílni az is lehet, hogy valaki megfenyegette. Egy jó pszichológus kideríti, hogy mi a baj. Néha a szülő felé a legnehezebb megnyílni. De nem azért mert rossz szülő.
2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A költözés már szerintem túl rég volt ahhoz, hogy amiatt legyen gondja.
2012. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Megfenyegette??!!Remélem nem ez a baj!!!!
2012. febr. 17. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!