Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lelki probléma lehet? Ezért...

Lelki probléma lehet? Ezért kakil be a nagy fiam?

Figyelt kérdés

Elmúlt 12 éves a nagyfiam és bekakil!Voltunk vizsgálaton eddig szervi baja nics!Még hátra van a végbél tükrözés.Talán lelki?De mitől?Átlagos család vagyunk.Probálunk neki/nekik,mert tesó is van/mindent megadni!Mégis az anyám szerint vissza kellene költözni hozzájuk!/2éve nem lakunk náluk/

Volt már más is ilyen helyzetben?Mit csinálhatok még?Vigyem a gyereket pszihológushoz?



2012. febr. 17. 11:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Huh örülök! De jó, hogy "csak" ennyi volt a baj :)
2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Igen,köszi:)
2012. febr. 23. 16:09
 23/28 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jó vége lett,de az az érzésem hogy a bolhából elefánt lett csinálva!
2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én csináltam "bolhából elefántot"?????
2012. márc. 5. 12:00
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekünk 25 évvel ezelőtt volt problémánk a fiunkkal, ő akkor 9 éves volt, volt, hogy éjjel is bekakált. Megállapították, hogy nincs szervi baja, és végül pszighológusnál kötöttünk ki. Az volt a fő gond, hogy túl sokat vártam el tőle a tanulásban, folyton nyüstöltem. Nem volt rossz tanuló, csak iszonyú lusta volt. Meg kellett tanulnunk, hogy hagyjuk a gyereket a maga módján tanulni, egyáltalán: nem szabadott őt erőltetni semmiben.

Hamar rendbejött.

2012. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem olvastam mindent végig, ne haragudj kedves kérdező. Természetesen a ti esetetek más, mint a miénk volt. Örülök, hogy rendeződtek a dolgaitok.
2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tisztelt 23/26!


miért vannak ilyen emberek min Ti?!Miért kell mindent kommentálni,és negatívoskodni???

Igen is nagyon helyes,hogy az anyuka ennyire aggódó és körültekintő volt a fiával,és így kiderült a valódi probléma a háttérben.Ha minden szülő ilyen volna,akkor kevesebb problémás,elmebeteg gyerek futkosna az iskolákban.Ahelyett hogy leszólod a törekvését,inkább tisztelned kéne a tenni akarását,amit a gyerek érdekében próbált csinálni.Kevés ilyen szülő van...én csak gratulálni tudok!

2012. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette az a válaszadó, hogy bolhából elefánt, hogy mindenki azonnal valami borzasztóó nagy lelki problémára gyanakodott.

Pedig hát sokkal valószínűbb a testi, mint az ebben az esetben is kiderült. Én is sokkal inkább erre gyanakodtam, mint lelkire.

Szerintem is túlzás, hogy manapság minden betegséget lelki okokra akarnak visszavezetni.

2012. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!