Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tévő legyek ebben a...

Mit tévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok.Egy 13 éves szintén fiú nemű nem hagy engem békén.Elkezdi facbookon is hogy nem merek vele kiállni verekedni.Egyébként nagyon egy bunkó kötekedős kölyök.Nem akarom pépé verni mert utána jön a gyerek bántalmazás mint vád.Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2012. ápr. 4. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Írd ki, hogy pár éve még kamasz fejjel belementél volna a verekedésbe, de most már a felnőttkor küszöbén higgadtabban átgondolva, nem akarod a jövődet tönkretenni egy esetleges eljárás miatt.

Ha valamelyik tanároddal jóban vagy (vagy az iskolai pszichológustól)lehetne még tanácsot kérni.

2012. ápr. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keresd meg az ismerősei között ( vagy ha ismered, akkor az életben) a szüleit vagy a tanárait és mutasd meg nekik, hogy miket ír. Egyébként miért szállt éppen rád?
2012. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajna láttam személyesen is párszor.Nagyon nem törödhetnek vele a szülei mert állandóan cigi a pia meg a bulik.

Utolsó:Hülyènek néz.Meg szerintem azért csinálja mert magasabb fél fejjel nálam..Mert én csupán 161 cm magas vagyok...

2012. ápr. 4. 12:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nagyon bántja a füled a gyereksírás, ezért nem akarod bántani :)
2012. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
nagyobb vagy nála, erősebb (biztos) basszál oda neki és mond meg hogy ne a nagyobbakkal szórakozzon mert nincs esélye és csak neki lesz rossz
2012. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem lenne belőle problémám?
2012. ápr. 7. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha suliban vagy nagyközönség előtt csinálod ,úgy hogy ráadásul te kezded a verekedést akkor lehet bajod. Egy az egyben tanuk nélkül kell lerendezni.
2012. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj a flegma haverjai tuti ott lennének tanúnak ..:S
2012. ápr. 8. 02:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Lődd le csúzlival! Kissé dedósan hangozhat, de istenem, hát valamit lépni kell! Távolról leszeded, akkor nincs tanú, hogy te voltál+ nem minősül lőfegyvernek sem. Kesztyűben, akkor ujjlenyomat sincs.
2012. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 claidheamohmor ***** válasza:
Szerintem meg sz@rd le. 18 évesen már senki nem foglalkozik egy ilyen kis csicskával, most ha megvered, akkor is csak egy gereket vertél meg. Lehet, hogy megérdemelné, de akkor majd megveri más, ha már annyira kéri - és legyen ez az ő gondjuk. Különben a fosbúkon vannak olyan lehetőségek, hogy "letiltás" vagy "jelentem" :)
2012. ápr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!